Новий форум


Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

Новий форум

Цитата дня

3 користувачів

Сторінка 2 з 3 Попередній  1, 2, 3  Наступний

Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор ХТОСЬ Нд Жовт 25, 2020 9:10 am

ну-да, ну-да... ежели от Матфея, тогда да... ну тогда Svetik говоря, коллега, о вашей ложке в бочке, наверное имела в виду: "не давайте святыни псам и не бросайте жемчуга вашего перед свиньями"

ХТОСЬ

Сообщения : 683
Дата регистрации : 27.07.2020
Откуда : ЗВІДКИСЬ

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Тихоня Нд Жовт 25, 2020 10:08 am

ХТОСЬ пише:ну-да, ну-да... ежели от Матфея, тогда да... ну тогда  Svetik говоря, коллега, о вашей ложке в бочке, наверное имела в виду: "не давайте святыни псам и не бросайте жемчуга вашего перед свиньями"
Именно ,дружище....Поэтому и недоступна вам моя бочка меда с ложкой дегтя...Толька своя бочка дерьма...
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Нд Жовт 25, 2020 11:32 am

Тихоня пише:
Именно ,дружище....Поэтому и недоступна вам моя бочка меда с ложкой дегтя...Толька своя бочка дерьма...

Це ж треба так перекрутити... немає у вас ніякої бочки з медом. Ви з кожними виборами, тільки нову бочку з лайном знаходите. Ну те лайно, яке ви "добром" звете.

Ви писали, що готуєтеся проголосувати за блок мера в Маріуполі, то хоч програму того блоку знайшли?
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Тихоня Нд Жовт 25, 2020 12:15 pm

Svetik пише:
Тихоня пише:
Именно ,дружище....Поэтому и недоступна вам моя бочка меда с ложкой дегтя...Толька своя бочка дерьма...

Це ж треба так перекрутити... немає у вас ніякої бочки з медом. Ви з кожними виборами, тільки нову бочку з лайном знаходите. Ну те лайно, яке ви "добром" звете.

Ви писали, що готуєтеся проголосувати за блок мера в Маріуполі, то хоч програму того блоку знайшли?
Вот врете вы все время....Где я писал что буду голосовать за Бойченко.да и вообще.что я пойду голосовать...Потому у вас всегда только бочка дерьма...
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Нд Жовт 25, 2020 12:23 pm

Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:
Именно ,дружище....Поэтому и недоступна вам моя бочка меда с ложкой дегтя...Толька своя бочка дерьма...

Це ж треба так перекрутити... немає у вас ніякої бочки з медом. Ви з кожними виборами, тільки нову бочку з лайном знаходите. Ну те лайно, яке ви "добром" звете.

Ви писали, що готуєтеся проголосувати за блок мера в Маріуполі, то хоч програму того блоку знайшли?
Вот врете вы все время....Где я писал что буду голосовать за Бойченко.да и вообще.что я пойду голосовать...Потому у вас всегда только бочка дерьма...

)
І від кого я тільки про блок маріупольського мера дізналася? hgjj
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Тихоня Нд Жовт 25, 2020 1:41 pm

Svetik пише:
Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:
Именно ,дружище....Поэтому и недоступна вам моя бочка меда с ложкой дегтя...Толька своя бочка дерьма...

Це ж треба так перекрутити... немає у вас ніякої бочки з медом. Ви з кожними виборами, тільки нову бочку з лайном знаходите. Ну те лайно, яке ви "добром" звете.

Ви писали, що готуєтеся проголосувати за блок мера в Маріуполі, то хоч програму того блоку знайшли?
Вот врете вы все время....Где я писал что буду голосовать за Бойченко.да и вообще.что я пойду голосовать...Потому у вас всегда только бочка дерьма...

)
І від кого я тільки про блок маріупольського мера дізналася? hgjj
Узнали вы таки от меня...Но спрогнозировали мои действия таки сами...
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор ХТОСЬ Нд Жовт 25, 2020 2:49 pm

если честно, то я тоже не могу представить Артура Ростиславовича голосующего не за опезжедюков. можно вытащить человека из Чебоксар, но не Чебоксары из него... там ведь "орган Ливиллы" с молоком и до печенки. увы....

ХТОСЬ

Сообщения : 683
Дата регистрации : 27.07.2020
Откуда : ЗВІДКИСЬ

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Чт Жовт 29, 2020 9:02 pm

Зеленский на заседании СНБО:

"Мы не понимаем, какой сюрприз Конституционный суд сделает завтра, или послезавтра. Или вы уверены, что они видят и слышат обратную реакцию общества, они остановятся?

Я не уверен в этом, потому что я не знаю кто за этим стоит. Я не уверен, что все судьи Конституционного суда сами действительно решили сделать то, что они вчера сделали.
Мне кажется, очень опасно постоянно ждать".

Зелене какаду, робить вигляд, що не знає хто саме зробив подання в КС. )

Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Пн Лист 09, 2020 2:31 am

"Якщо всі будуть хотіти закінчити війну - вона точно закінчиться" - зеленський

Колись на Главред, зайшов шаман. Такий весь з себе пихатий імперець. З його ж слів, зайшов подивитися, чи зрозуміли що мешканці Главреда. Й зрозуміти, на його думку, мали лише одне - "коли імперія каже на коліна, то пручатися не варто".

Не так давно, на НФ прочитала ще від одного імперця, що вони все одно повернуть своє.

В них скрізь своє. Їм з дитинства те в голову вбивають. І якщо за "свойо", треба воювати та вбивати, то вони так і робитимуть. Хочете ви, чи не хочете припинити війну, але не від вас те залежить.

Припиняться бойові дії, будуть нещадно воювати з вашим розумом, аби тільки ви були покірні. Будуть вас грабувати, під виглядом "взяли своє". Будуть вбивати, але не зупиняться.

Тотальна покірність, все що вони хочуть. То можете припиняти війну, якщо згодні бути покірними, якщо згодні бачити своїх дітей холопами.


Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Вт Груд 08, 2020 5:12 pm

Цитата дня - Сторінка 2 130751612-3496797077083602-4939351300631010748-o

Це цитата Арестовича. Він зараз газонокосаркою бабло кость. Ще й інших блогерів призвав на допомогу.

Хто крокує безупину
У багнюці до колін?
Це продажний і брехливий
Зеле-блогерів загін. 
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Ср Груд 09, 2020 1:52 pm

Близкие к Медведчуку телеканалы - не враги, но ими пользуются "некоторые лица" для донесения искаженной информации, - Арестович

Браво! Чекаю, коли й розв'язану Московією війну, зелені назвуть "непорозумінням, створеним "баригою" Порошенко".
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Чт Груд 17, 2020 8:08 pm

"Такі рішення є. Частина з них продавлюється через фундаментальний опір, через відвертий тіньовий лобізм масштабних політико-фінансових груп. Це час, ресурси і знову час… Але одразу ж з’являються легендарні вчорашні "лідери", олігархічні медіа, які не просто систематично — наполегливо розповідають, що усе "не так і все дуже погано". Вони навмисне формують у суспільства відчуття програшу, відчуття безвиході. Заганяють його [суспільство] у стан негативу і приреченості", — сказав Подоляк.


https://censor.net/ua/n3237382

)

Так і пригадалося - "ліпецька фабрика", "вбив брата", "свинарчуки", "мальдіви" й зелене чмо з листочком на стадіоні.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Пн Груд 21, 2020 11:34 pm

Цитата дня - Сторінка 2 132037474-2962820270664748-3668709781349491169-n
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Ср Груд 23, 2020 4:52 pm

"Я першим проінформую суспільство, якщо настане час відкривати "третій конверт". Поки - фальцет", - цитує Тарана міністерство.

https://lb.ua/news/2020/12/23/473749_minoboroni_nazvalo_vimogu_pro.html

Та вся та зелена влада фальцет...
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Вт Груд 29, 2020 10:41 pm

"Это ужасная ситуация, я даже не хочу ее представлять. Я против этого. Будем надеяться, что это невозможно. Иначе будет большая война. Мы никуда не пойдем, мы все будем воевать, все будут мобилизованы – и мужчины, и женщины" -- Зеленский

Во-вторых, мы должны понимать, что даже мобилизовав людей, мы их должны еще научить. Потому что мы же не воюем мясом, не бросаем людей десятками тысяч.

https://gordonua.com/news/war/my-zhe-ne-voyuem-myasom-krivonos-prokommentiroval-slova-zelenskogo-o-mobilizacii-vseh-v-sluchae-novogo-napadeniya-rf-1533124.html

Зеленський, сьогодні звільнив пана Кривоноса, з посади заступника секретаря РНБО. Бо за зеленьского воюватимемо лише "м'ясом".
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Пт Січ 08, 2021 10:40 pm

Опанувування мови - дуже крутий досвід, що примушує триматися в прекрасній інтелектуальній формі.

Саме так. Smilies
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Пт Січ 15, 2021 2:17 am

Інтерв'ю з Хомчаком вийшло в Obozrevatel.

"Почну з того, що всього цього взагалі могло не статися. Була заборона на те, щоб ходити в "сіру зону". Взагалі виходити за свої позиції і лізти туди, де за шість з половиною років все нашпиговано мінами, де все прострілюється. Цю заборону порушили Красногрудь, Журавель і ще два матроси, які стояли на спостережному посту... є припущення, що вони хотіли провести розвідку, ще щось. Але ми вже не дізнаємося, бо їх серед нас вже немає», - генерал-полковник.

За його словами, бійці з наглядової посади пішли в розвідку, хоча їм нібито ніхто не давав таких розпоряджень.

https://www.unian.ua/war/zagibel-serzhanta-zhuravlya-homchak-rozpoviv-podrobici-zagibeli-biyciv-v-oos-novini-donbasu-11284661.html

Мерзота! Огидна підла мерзота!.

З початку воно зламало вся оборону вибудовану ГШ. Зруйнувало на пару з коломойським, корбаном та бутусовим.
Після відправило під нищівний обстріл русні ВСУ під Іловайськом, а саме дременуло в інший бік. А тепер воно й Журавля нікуди не посилало.
Мерзота без честі й совісті...
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Пт Січ 22, 2021 8:29 am

"мы точно будем союзниками Президента Байдена в осуществлении антикоррупционных мер в Украине." - Заместитель руководителя Офиса Президента Украины Игорь Жовква

ttru6
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Ср Лют 17, 2021 1:38 pm



https://www.youtube.com/watch?v=B2sz8einEZc

Захист громадянських прав, не може бути госпереворотом! Якщо тільки держава не прагне бути диктатурою, а якась кількість населення не підтримує диктатуру. А тому, "перемога однієї з сторін", то не про перемогу правді. То про боротьбу диктатури з демократією. Боротьбу зла з добром. І мені дивно, коли люди заради "своїх" привнесених зовні думок, ладні позбавити себе прав.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Вт Бер 09, 2021 4:07 pm

Володимир Зеленський поводиться так, наче він займає не крісло президента України, а крісло Петра Порошенка

Віталій Портников

Сьогодні з ранку, мала час подивитися як отой зелений непотріб, квіти до пана Тараса приніс. Стоїть воно таке, голову до пам'ятника задрало... от просто дитина. Може й почало до нього що доходити, та теж по своєму.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Ср Бер 10, 2021 10:07 pm

Цитата дня - Сторінка 2 159022452-1613563412176880-8105699730951307841-n

"А я такий вумний та розумний"... )
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Сб Бер 27, 2021 2:06 am

Україна не реагує на запроваджені Сполученими Штатами санкції проти Коломойського, Дубінського та Деркача, тому що не отримала від американської сторони жодних документів щодо них.

Секретар РНБО Олексій Данілов

Якась країна, може навіть ворожа, бо запроваджує санкції стосовно громадян України, а держава в особі президента та секретаря РНБО каже, що її байдуже. Я навіть не кажу про слідство щодо можливо скоєних злочинів тими громадянами. А якщо громадяни ні в чому не винні, а ви як держава не захищаєте своїх громадян?!.Що то за держава така? А ну швиденько робіть запит в США, нехай пояснюють що за діла. )
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Вт Бер 30, 2021 1:04 am

"На сході восьмий рік триває агресія Російської Федерації, і загроза відкритого нападу нікуди не поділася, починаючи із 2014 року. Чи є безпосередньо загроза, що завтра вранці ми прокинемося – і там буде війна? Сьогодні Генеральний штаб оцінює ситуацію так, що завтра її не буде. Тому що для цього мають бути відповідні чинники, відповідні дії мають відбутися з боку Російської Федерації, із боку Російської Федерації на території, тимчасово не підконтрольній нашій владі... Ми сьогодні не бачимо тих чинників, які мають бути. Але, звісно, загроза є. І є вона передусім із тієї причини, що Росія не відмовилася від своїх планів", – сказав Хомчак

https://censor.net/ua/n3256286

Під Іловайськом, хлопці повірили Хомчаку. І поки вони помирали під обстрілами русні, Хомчак тікав в інший бік.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Вт Квіт 06, 2021 6:37 am

«Якщо після нас залишиться економічно в першу чергу... Не лозунгами своїми і не пафосом колгоспним, а саме економічно, в цифрах потужна держава, то ми вийдемо в історію. А вляпатись в історію, як попередній Президент можна завжди».

Слуга народу, Данило Гетьманцев в етері телеканала «Прямий».

Нахваталися боргів, зруйнували енергоринок, падіння ВВП та промисловості, провалена вакцинація(люди помирають від ковіду, бо немає кисню), економіка ледве дихає, відтік інвестиції, олігархи несамовито грабують країну, відкати по всім напрямкам... цікавий шлях до успіху та історії.

Що до "колгоспного пафосу", то він без ору тримає оборону країни.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Svetik Чт Квіт 29, 2021 10:54 am

Принцип Зеленского-Шмыгаля.

Если в стране ещё что-то работает - надо сломать его нафиг

Oleg Helgiv
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Цитата дня - Сторінка 2 Empty Re: Цитата дня

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Сторінка 2 з 3 Попередній  1, 2, 3  Наступний

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі