Новий форум


Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

Новий форум

Політ приколи. )))

5 користувачів

Сторінка 6 з 7 Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наступний

Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Вт Вер 28, 2021 8:13 pm

Українці такі - 87% відчувають негативні емоції до влади, 65% хочуть в ЄС, 55% хочуть в НАТО, найуспішнішою зовнішньою політикою вважають політику Порошенка (ну там асоціація, безвіз, Томос тощо).

- За кого голосувати будемо?

Теж українці - "та поді за Зєлєнсково!💚💚"

(грає бандура, співає Люба Успєнская, всі сумні)

r6

Немає розуму, а ще ж телевізор з "мнениями".
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Сб Жовт 16, 2021 2:46 am

Цікава історія.

Не так давно, українські школярі однієї школи, зібралися у класі та заспівали "Батько наш Бандера, Україна мати". Записали, записали та виклали у тік-ток. Якийсь розголос був, но не так щоб дуже. Але школярам інших шкіл сподобалося, то пішла хвиля з записами у тік-ток.

Хвиля котилася собі котилася тай докотилася до Московщини. Що там почалося... фашисти та нацисти, то вже звичний лемент. І те що скабеєва верещала наче жабами обліплена, теж не новина. Був у скабеєвої один типчик, який так накрутив себе, що видав - "это какая то секта. Они перестали молиться русским богам". r6

Мені сподобалася відвертість. Стільки вже набріхано про "громадянську" війну в Україні. А тут якесь дурненьке, видало російську державну таємницю. Українці не покірні, українці перестали молитися русским богам. Все так просто, лише треба було підштовхнути істерику до повної істерії.

Бандера, нацики лише фантазія психопатичної імперії. То лише глибинне бажання підкорювати народи. Хто не згоден, той нацик - ворог імперії.

"ноги на ночь мыла
мир блатной совсем забыла
и перо за зто получай."

Ото й все, що є приводом розпочатої війни, Московщиною.

Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Пт Жовт 22, 2021 11:34 am


https://www.youtube.com/watch?v=SqPrraFmBeA

) ) )

Пісня ульот. )
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Тихоня Пт Жовт 22, 2021 6:36 pm

Svetik пише:
https://www.youtube.com/watch?v=SqPrraFmBeA

) ) )

Пісня ульот. )
Мне тоже понравилось...Предлагаю сделать её гимном Украины.
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Пт Жовт 22, 2021 8:51 pm

Тихоня пише:
Svetik пише:
https://www.youtube.com/watch?v=SqPrraFmBeA

) ) )

Пісня ульот. )
Мне тоже понравилось...Предлагаю сделать её гимном Украины.

Робіть поки у вас ще є зелена більшість та цілий зелений президент. Увіковічніть так би мовити. nhk

Ігорюня батько та синочок зеля
Поки не схопила їх хунта з Деловера.

xvgy
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Нд Жовт 31, 2021 5:16 pm

На ровном месте наброс на турков - зачем?
Чавушоглу сказал о том, что правильно писать "удар по террористам нанесли украинские (а не" турецкие") БПЛА.
Абсолютно с ним согласен. При необходимости можно добавить "купленные у Турции".

r6
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Ср Лист 10, 2021 8:44 am



https://www.youtube.com/watch?v=4IenG0jC7Jo

"Но давайте скажем: слава богу, что победил Зеленский, а не Порошенко", - возразил Гордон, раскритиковав моральные качества пятого президента.

"Нет. Я тебе объясню. Вот приход президента. Как мы оцениваем эффективность управления? Мы оцениваем эффективность управления по уровню зажиточности людей, эмиграции, рождаемости, уровню свобод... А ты уверен, что если бы победил Порошенко, то на сегодня уровень свобод был бы хуже, эмиграция была бы больше? Не было бы хуже. Это больно признавать, но надо", - заявил Комаровский.

r6 )

Едут два ковбоя по прерии. Жарко. Скучно. Один и говорит другому,
- Билли. А если я тебе дам сто долларов, ты съешь вон ту кучу дерьма?
- За сто долларов Гарри?
- Да!
- Кучу дерьма?
- Да!
- Запросто!
Билли спрятал купюру, спрыгнул с лошади и принялся уплетать за обе щеки содержимое зелёной и вонючей кучи.
Прошёл час. Едут дальше. Билли икает, его подташнивает, он дышит в другую сторону, но купюра греет карман. Сто долларов, это всегда сто долларов. А вот Гарри жалко денег. Зрелище было недолгим, приятель молчит и не возмущается.
- Слушай Билли! - Нарушил тишину Гарри, - А если я сожру воооооон ту кучу дерьма, ты вернёшь мне мои деньги?
- Конечно! Условия же равные! Я бы сказал, джентельменские.
Гарри не долго думая, спрыгнул с лошади, упал на колени и принялся запихивать руками в рот, содержимое первой попавшейся зелёной и вонючей кучи. Через пять минут управился, вытер рукавом усы и спрятал стодолларовую купюру подальше.
Едут дальше. Жарко. Скучно. И тут Гарри осенило,
- Слушай, Билли? А тебе не кажется, что мы совершенно бесплатно дерьма наелись?


Більша частина країни саме в такий спосіб, лайна наїлася. Тепер масово повторюють, що в них не було вибору. Ага, немає вибору там, де немає розуму.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор ХТОСЬ Ср Лист 10, 2021 10:43 am

вони не ковбої, вони обидва, і Гордон і Комаровський, реально те, чого вони наїлися. падли ще ті...Політ приколи. ))) - Сторінка 6 154fb236f51c

ХТОСЬ

Сообщения : 683
Дата регистрации : 27.07.2020
Откуда : ЗВІДКИСЬ

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор ХТОСЬ Пт Лист 12, 2021 6:56 pm

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 FD_o0cdXsAIALlG?format=jpg&name=large

ХТОСЬ

Сообщения : 683
Дата регистрации : 27.07.2020
Откуда : ЗВІДКИСЬ

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Нд Лист 14, 2021 5:15 pm

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 255819797-10215863059809984-7061613781088973216-n

+18
Поважне видання Bloomberg: США предупредили своих партнеров в Европе про возможность вторжения России на Донбасс.
ЗСУ: Бляааа, ну наконец-то!
США: My dear partners, Russia mozhet vtorgnutsya na Donbass.
Украинские СМИ: Аааа! Росія вторгається, ми усі помремо!!! Ааа!!!
Большая часть Украины (пишет в гугле): "Флаг россии купить с доставкой".
Меньшая часть Украины (пишет друг другу): Хуй им, а не флаг россии.
Украина: Ээээ... в смысле - Россия собирается вторгнуться? А шо она с 14-го года делает?
Франция: Ля жу суи насрать. Ля выборы ля скоро. Ля стурбованість.
Германия: Даст іс похуй! Газ! Газ! Гааз!
Украина (звонит в Польшу): Алё, Анджей? Открывайте границы нахуй, хай эти беженцы пиздуют в Германию.
Польша: Фактически вторжение уже началось, на наши границы оказывается невероятное давление со стороны Белорусии и России.
Литва: И на наши.
Франция: О дева Мария! Вы граничите с Россией? С этой дикой страной, где всегда морозы, медведи, матрешки и водка?
Россия: "Желтые жилеты" вернуть?
Франция: Ля молчу.
Украина (сплевывает): Ссыкло, бля.
Германия: Мы есть думать, чьто Украина дольжна взять беженцев к себе!
Украина: Схуяли?
США: Vi tan yobnulus', chto-li?
Германия: Длья того, чьтобы войти в Евросоюз - Украина дольжна выполнить трьебования, в том числе и по бьеженцам...
Украина: Домой их себе возьмите, требует оно, блять.
Украинские погранцы: Так а нам шо делать? Оно уже и к нам лезет.
Офис президента: Не применять оружие ни в коем случае! Ни один танк не должен покинуть...
Погранцы: Где-то мы это уже слышали... Так что, зброю не применять?
Офис президента: Ни в коем случае!
Погранцы (сплевывают): Ссыкло, бля.
Российские СМИ: Россияне не исключают нового витка эскалации вооруженного конфликта на Донбассе.
ЗСУ: Але, Турция? Давайте еще "Байрактаров". Нам до конца года 48 штук надо.
Турция: Не вопрос, дорогой. Ну а скажи - классный, да? Скажи - классный? А как рулится, а? Ляля! Мандаринов прислать?
США (задумчиво): Blya, mozget nam v Chernoe more avianosets vvesti?
ЗСУ: О, заодно "Байрактары" наши привезете. На доставке сэкономим.
Шойгу (докладывает Путину): Они не боятся.
Путин: Не понял.
Шойгу: Я сам не понял. Но они - не боятся.
Германия: Йа, йа боюсь! Газ, газ, гааааз!
Франция: Ля зима ля близко.
Украина (Турции): Напомни мне, шоб я с этими ссыклами никаких меморандумов не подписывала.
Литва, Швеция, Великобритания, США, Польша (Украине): Ну шо, ебанем ещё раз совместные учения?
Российские СМИ: Блок НАТО повышает риск войны в Европе, активизируя военные приготовления!
ЗСУ: От бля, гля как пересрали! Та мы в одиночку вас держим семь лет уже (сплевывает) Ссыкло бля.

© Мартин Брест
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Вт Лист 16, 2021 2:04 pm

Вовкіна тища...

Гроші можно буде витратити на кіно, театр та подорожі.  Кіно та театр в невеличких містах, а особливо в селах, це якийсь нонсенс. Подорожі під час пандемії та "червоних зон", та ще дурниця.

А головне, що програма почне діяти з 19 грудня. А це таки відтермінування вакцинації на місяць. І це ж знову таки під час нової хвилі пандемії.

Я не питаю де у зелені розум, бо немає там розуму зовсім.

тисячу зеленського можна буде витрати лише у побудованому діснейленді.

Вугілля...

ДТЕК, закупив вугілля за кордоном. Зафрахтував 7 суден, які зараз прямують до України. Що робить клоун? Він розповідає про особисту перемогу(бо тепер те вугілля виключно державне), й запевняє, що 230.тис тон, вистачить на опалювальний сезон. Можна порахувати на скільки вистачить. За сутки витрачається 20-23 тис. т, і це за плюсової температури.

r6
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Вт Лист 23, 2021 4:31 pm

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 1111

nhk
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Сб Лист 27, 2021 6:52 am

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 261657726-1080242186126483-6438249713050425314-n

Мы получили информацию, что первого числа в нашем государстве будет государственный переворот. 1-2 декабря… Это не только агентурная информация, но и звуковая, где представители Украины, скажем так, с представителями России, скажем так, обсуждают участие Рината Ахметова в государственном перевороте в Украине, что будет привлечен миллиард долларов и т.д.

Я приглашаю Рината Ахметова на Банковую - послушать информацию, которой можно поделиться. Или в соответствующие органы…

Зеленський В.А.

)  )  ) ) )

І тут прилетіла відповідь. На фоні зеленої дрислі, навіть Ахметов, виглядає бандерівцем.  )

Прямая речь Ахметова: "Информация, обнародованная Владимиром Зеленским о якобы втягивании меня в какой-то госпереворот, является сплошной ложью. Меня возмущает распространение этой лжи, вне зависимости от того, какими мотивами руководствуется президент.

Моя позиция была и будет однозначной – независимая демократическая и цельная Украина с Крымом и моим родным Донбассом. Мои действия это подтверждают.

Как гражданин Украины, крупнейший инвестор, налогоплательщик и работодатель страны и дальше буду защищать свободную Украину, свободную экономику, демократию и свободу слова. И сделаю все от себя зависящее, чтобы авторитаризма и цензуры в Украине не было".

r6
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Нд Лист 28, 2021 8:38 am

В дітей моїх нема дитинства.
І особистого життя
Нема у мене особисто.
Я маю тільки Єрмака.

Літаю бідний гвинтокрилом,
Стоїть поламаним літак.
Дітей не бачу, жінко мила!
Завжди один. Є лиш Єрмак.

Отак, зібравшись в президенти,
Повірив в Бєнєну хуцпу,
Про владу, рай і девіденти…
Я раб своєму Єрмаку! (Плаче)


Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Вт Лист 30, 2021 10:40 pm

Конституционный суд Украины (КСУ) отказался приводить к присяге двух судей, назначенных президентом Украины Владимиром Зеленским. Об этом 30 ноября сообщило «Зеркало недели»

«Сегодня Конституционный суд признал невозможным приведение к присяге Александра Петришина и Оксаны Грищук, которых 26 ноября президент Владимир Зеленский назначил судьями Конституционного суда. По этому поводу Конституционный суд принял специальное постановление об отсрочке присяги этими лицами», — говорится в сообщении.

По данным источников издания, КСУ пояснил отказ тем, что на момент издания Зеленским указа о назначении новых судей все шесть должностей по квоте главы государства были заняты, поэтому для них не было вакансий.

Во время пресс-марафона 26 ноября Владимир Зеленский рассказал, что назначил двух новых судей Конституционного суда Украины Он заявил, что «победил в кризисе» с Конституционным судом.

) ) ) ) )

Історія...

Якось найвеличніший юрист світу, пан атаман криворізький, захотів підкорити собі КСУ. З першого разу "пахарошему" не вийшло. Тому пан юрист за освітою, вирішив відмінити указ ще пана атамана єнакіївського, про призначення судів за квотою президента. І що з того, що пройшов час, шо пани судді з десяток років вже пропрацювали, різні документи підписували. Фігня питання, хочу та роблю. Але Верховний суд нагадав пану зеленому атаману, що так не можна звільняти суддів.

Пан о-го-го який юрист, трохи подумав, та й вирішив не зважати ні на що та ні на кого. А тому видав новий указ-повеленіе, та призначив нових судів в КСУ. thy )

І тут пану придурку атаману криворізькому з КСУ прилетіло. yi  r6

КСУ пояснил отказ тем, что на момент издания Зеленским указа о назначении новых судей все шесть должностей по квоте главы государства были заняты, поэтому для них не было вакансий.

Smilies

Політик, президент, просто людина, весь час намагається виглядати гідно. Чмо зелене, навіть цього немає. Більш того, навколо нього не знайшлося нікого, хто б сказав "Вовочка, дитинко, так не можна. Бо станеш ти мокрою ганчіркою, о яку всі будуть ноги витирати". Smilies
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Сб Груд 04, 2021 7:18 am

Переговори Зеленського та Путіна можуть бути дипломатичною перемогою, - Гармаш

Ситуація на Донбасі може взяти курс на врегулювання, якщо Росія визнає себе стороною конфлікту. Переговори Зеленського і Путіна означатимуть автоматичне визнання РФ себе такою стороною.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Україна 24", про це заявив представник української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з питань Донбасу Сергій Гармаш.

"Я вважаю, що якщо Зеленський поїде на такі переговори, він не буде віч-на-віч, в цьому випадку він заручиться підтримкою США, Німеччини, Франції, Великої Британії, Канади, скажімо так. Він не представлятиме позицію просто України, це буде позиція тих, хто нас сьогодні підтримує. Це перше. Друге. Якщо такі переговори відбудуться, то це буде вже автоматично означати, що Росія визнала себе стороною конфлікту, і це буде величезна дипломатичною перемогою і початком врегулювання конфлікту", - пояснив Гармаш.

"І третє. Про що б не домовився Зеленський з Путіним, він буде пам'ятати, що він повернеться до Києва, і йому потрібно імплементувати, реалізовувати ці домовленості. А вони можуть бути формалізовані тільки у вигляді законів, у вигляді якихось актів. Закони у нас приймає Верховна Рада, а не Зеленський. У ТКГ не Зеленський підписуватиме документи, а люди конкретні. Або це буде Андрій Костін, який сьогодні виконує обов'язки голови української делегації в ТКГ, або Кравчук. І вони розуміють, що їм жити в цій країні, і у них є своя політична відповідальність, історична роль. Навряд чи вони захочуть поставити свій підпис під якимись "зрадницькими" домовленостями Зеленського. Тому я не бачу нічого страшного, якщо такий діалог безпосередньо дійсно відбудеться", - додав Гармаш.

https://censor.net/ua/n3303255

Я навіть не знаю, чи то сміятися, чи то плакати... логіка шизофреніка. Пошлемо дурника на перемовини як представника всієї західної коаліції. А якщо воно дурне щось не те підпише, то ми просто не імплемнтуємо. Smilies

Оте дурнувате але неймовірно самовпевнене дитинча, плаче й нозями б'є, так хоче до дяді Вови на свіданку. Ну там новий рік, деда мороз, подарунки під ялинку... то вся рать офісних няньок, готова навкруги танцювати, аби тільки дитинка заспокоїлася. Ложку манки за мамку, ложку манки за татка... який маразм!

Ще вчора подумала, що воно хоче виглядати головним переможцем. Ну там рейтинг та овації... потім думаю, може то я вже перебільшую. А ні, воно вже ордена собі приміряє "герой та рятівник України". ttru6

Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Niggi Сб Груд 04, 2021 11:42 am

Гармаш делает вид, что он "конструктивный" ) Шо взять с "белого пальта"
Niggi
Niggi

Сообщения : 426
Дата регистрации : 29.07.2020
Откуда : Donetsk - Vinnitsa

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор ХТОСЬ Пт Груд 10, 2021 8:00 pm


ХТОСЬ

Сообщения : 683
Дата регистрации : 27.07.2020
Откуда : ЗВІДКИСЬ

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Нд Груд 12, 2021 7:20 am

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 265169361-3025433207773172-7149891857392429814-n

) ) )

Прокинеться буратіно в ночі... все таке перелякане та в риніті. Й давай но дзвонити Байдену.Smilies

- Дядько Джо, мені знову та моль наснилася. Бігала за мною, все в пузік хотіла поцьомкати. Зроби щось дядько Джо.

А тим часом єрмашка, памперси міняє, носика витирає... Smilies

Я не розумію, як можна бути настільки брехливими та жалюгідними...
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Вт Груд 21, 2021 3:52 pm

Буратино выдвинул Мальвине ультиматум: она не должна дружить с другими мальчишками и особенно Артемоном, не должна ругать его за несделанные уроки или указывать ему на сделанные ошибки, должна его всегда уважать и обязательно всему верить, что он ей скажет. И еще она должна вернуться в своих чувствах к нему на момент 1 апреля 1997 года.
А не то он, не то он, не то он... так и не выйдет из темного чулана с пауками, вот!

)
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Нд Груд 26, 2021 8:00 am

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 269926993-4472135806218136-7747296669284745920-n

"Україну створив Ленін" - сказав путін, та розплакався. Не аби яке горе звалилося на його плечі. )

Плешивое кремлевское сегодня явилось городу и миру. Внимают все, что оно там сказало. А один момент упустили.

- Господин президент, а сложно ли управлять Россией?

- Вы понимаете, Россия - очень сложносочиненное государство. Ведь раньше такого государства не было. Образовалось оно из Московского царства, которое в конце 15 века возникло как осколок Золотой Орды. И, скажем так, ведь всем хорошо известно, что это царство не вполне законно вышло из состава Золотой Орды. Возьмем теперь восток России. Это - Сибирское Ханство, завоеванное и фактически незаконно аннексированное Московским царством. Теперь юг россии. Новочеркасск и прилегающие районы были исторически частью Украины. Они входили в Украинскую Народную Республику и при образовании ссср тогдашние руководители решили передать эти территории от Украины к рсфср. Зачем они это сделали, непонятно. Теперь - северо-западные районы россии. Это, всем известно, были части разных европейских стран, присоединенные к россии после и в ходе Второй мировой войны.

Например, Выборг и окружающие его территории. Это был финский город Viipuri, совершенно незаконно анексированный в 1940 году. А так называемая Калиниградская область? Вы что не знаете, что Калининград на самом деле немецкий город Кёнигсберг, а калиниградская область - это Восточная Пруссия? Уже не говорю о четырёх Курильских островах, аннексированых у Японии. И власть в России постоянно сменяется исключительно в результате переворотов, путчей и назначения так называемых преемников. Одна хунта сменяет другую. Как такую с позволения сказать власть мир может признавать? Мы сами всю жизнь удивляемся. Так что вот прирезали что-то там, прицепили что-то здесь, назвали это россией, украв корень названия у Киевской Руси, а теперь вот нужно с этим всем разбираться, причем не только нам, но и всему миру. Так что управлять Россией и управляться с ней очень сложно.

Только раб на галерах в состоянии выдержать.

)
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Пн Січ 03, 2022 11:45 pm

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 271049550-4601276959908962-7322772304331097661-n

r6
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Niggi Сб Бер 19, 2022 5:12 pm

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 FOMxtQeWYAM9VZL?format=jpg&name=small
ol';oio  інших Чорнобаївок у нас для русні немає r6
Niggi
Niggi

Сообщения : 426
Дата регистрации : 29.07.2020
Откуда : Donetsk - Vinnitsa

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Svetik Чт Бер 24, 2022 2:40 am

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 277347233-5197764700255376-7081732563971224113-n

Ще треба враховувати, що й України ніякої немає.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор vladilen Сб Квіт 02, 2022 11:17 pm

— Я не могу принять ваши извинения, инспектор, до тех пор, пока не уясню себе с полной отчетливостью, что за человек поселен в номере третьем, принадлежащем мне, на каком основании он расположился в помещении, граничащем со спальней моей супруги, и почему его сторожит собака.

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 1f609



Друзей моих прекрасные черты...

vladilen

Сообщения : 2329
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Політ приколи. ))) - Сторінка 6 Empty Re: Політ приколи. )))

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Сторінка 6 з 7 Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наступний

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі