Новий форум


Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

Новий форум

Загибель "імперії"

+2
vladilen
ТИХОНЯ-3
6 користувачів

Сторінка 1 з 2 1, 2  Наступний

Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Нд Жовт 09, 2022 7:39 pm

Для початку, "наблюдения" премудрого піскарика.  )

raidho пише:Для начала наблюдаемые итоги:

1. Чисто с военной точки зрения эффект очень незначительный. Снабжение херсонской группировки почти не пострадало.
2. Сильный медийный удар лично по Путину. Не смертельный, но сильный. Еще парочку таких ударов может и не пережить.
3. В общественном сознании россиян утвердилась мысль об оправданности любых действий против Украины.

Теперь странности:

1. Почему на Украине (и на Западе) резко снизили риторику? Как по отмашке.
2. Почему все молчат с российской стороны? Ну то есть изображают видимость что ничего не случилось. Типа мелкое хулиганство и вандализм.
3. Почему молчит Кадыров? Он не производит впечетление пугливого человека. На месте Зеленского я бы начал серьезно бояться.
4. Почему резко загла тема коррупции с российскрй стороны?

Отсутствие реакции отдельных персонажей здесь на форуме меня также сильно удивляет. Чего-то я не правильно понимаю с мотивацией.

) ) )

Дивується дурень, чому всі мовчать. А тому мовчать, що царь в переляку слова з себе не витисне. От і очікують, відмашки, що саме треба говорити. Без дозволу, хто ж рота розтулить. Лише звичний до свободи піскарь, може поговорити, бо якось не зрозумів ще правила самодержавства. )

Що до диверсії, то вона такою може бути, лише у випадку підриву мосту з боку русні. Якщо то, робота ЗСУ, то кримський міст законна військова ціль. Ні про яку диверсії х боку ЗСУ навіть розмови бути не може. Постачають зброю через міст, то законна військова ціль.

Тепер що до мосту. Вкинуте СВР "підрив вантажівки", ніяк не може пояснити руйнації мосту.

Підірвати міст могло фсб або ЗСУ

У ЗСУ є такі можливості. Що до виконання, то немаю йявлення як то було зроблено. Але так само не мала уявлення, як потопили "Москву", або як підірвали аеродром в Сакі. Але ж зробили. Ще й красиво зробили.

Що до ФСБ. у цих було можливостей вагон і вагонетка. Мотиви, теж є. Різновекторні, але є.

1. Може хтось з фсб встиг добігти до госдепу. Підрив мосту, це таки демонстрація "доброї волі" щодо припинення війни. "Спостерігач" райдо, може чого й не побачив. Він взагалі мало що бачить, більше фантазує. Але руйнація мосту, порушила логістику південної групи військ лаптів. Суттево погіршила.

Через міст, на час або зовсім, всьо з логістикою. Через Волноваху й Мелітополь, небезпечно, бо шлях під вогневим контролем ЗСУ.

2. Може хтось з того ж ФСБ, задумав переворот. І підрив мосту, має завдання налякати всіх тих, хто останні два тижні, повірив у свою "зірку". Той же дурень кадиров, або кримінальний "авторітет" пригожин. може хтось ставив завдання, підставити російських генералів, і конкретно шойгу.

Плюгавому царю є над чим подумати. )

Трохи конспірології. Три дні тому, в мережі з'явилася "інформація". Начеб то син патрушева, може скоро стати з початку прем'єром, а після й президентом. Яка іронія, прям по стопам самого плюгавого царя. )

Не думаю, що то можливе, але от для бурління багнюки в башах та коло них, таки спричинило. Я б навіть сказала, що додало.

Прискорення плюгавим анексії територій з невизначеними кордонами, та статусом, було проігноровано або категорично заперечено світом. Це має наслідок для кремля. Наслідок, відповідальність за існуючим міжнародним правом. Саме за тим міжнародним правом, з яким і веде війну кремль.

Міжнародне право, заважає плюгавому, "розвиватися". "Розвиток" для московщини, то є - експансія, війна, анексія. Нічого іншого гнила "імперія" ніколи не вміла й так і не навчилася. У 2014 році, модель спрацювала, а в цей раз, якось не сталося. І те не сталося, поставило Кремль, в кут з якого немає виходу. Можна ще трошки полякати ЯЗ, але то вже остання спроба ескалації. Ще ж і відповідь на ту ескалацію рашка вже отримала, повне знищення арміє московщини. А тут ще й міст підірвали. може то попередження. )

От всі й притихли. Не зрозуміло відкіля загроза. Може захід наступає, може фсб веде внутрішню війну за трон. Невизначенність. )

Наостанок. Складне становище плюгавого, можна побачити в хвилі заяв прожажних "козирів" царя на заході. Тут і Меркель, і трамп, і навіть Маск.

Злі язики кажуть, що Маску, обіцяний подарунок. Російська частина МКС. Після підриву пп1 та пп2 два, плюгавою істотою, я навіть не здивуюся, що воно почало торгувати активами. Smilies

Наостанок 2. Зараз по всій країні повітряна тривога. Біснуються. Дурна надія все ж таки залякати й примусити до покори. Fuck you, тварюка.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор ТИХОНЯ-3 Нд Жовт 09, 2022 10:08 pm

Svetik пише:Для початку, "наблюдения" премудрого піскарика.  )

raidho пише:Для начала наблюдаемые итоги:

1. Чисто с военной точки зрения эффект очень незначительный. Снабжение херсонской группировки почти не пострадало.
2. Сильный медийный удар лично по Путину. Не смертельный, но сильный. Еще парочку таких ударов может и не пережить.
3. В общественном сознании россиян утвердилась мысль об оправданности любых действий против Украины.

Теперь странности:

1. Почему на Украине (и на Западе) резко снизили риторику? Как по отмашке.
2. Почему все молчат с российской стороны? Ну то есть изображают видимость что ничего не случилось. Типа мелкое хулиганство и вандализм.
3. Почему молчит Кадыров? Он не производит впечетление пугливого человека. На месте Зеленского я бы начал серьезно бояться.
4. Почему резко загла тема коррупции с российскрй стороны?

Отсутствие реакции отдельных персонажей здесь на форуме меня также сильно удивляет. Чего-то я не правильно понимаю с мотивацией.

) ) )

Дивується дурень, чому всі мовчать. А тому мовчать, що царь в переляку слова з себе не витисне. От і очікують, відмашки, що саме треба говорити. Без дозволу, хто ж рота розтулить. Лише звичний до свободи піскарь, може поговорити, бо якось не зрозумів ще правила самодержавства. )

Що до диверсії, то вона такою може бути, лише у випадку підриву мосту з боку русні. Якщо то, робота ЗСУ, то кримський міст законна військова ціль. Ні про яку диверсії х боку ЗСУ навіть розмови бути не може. Постачають зброю через міст, то законна військова ціль.

Тепер що до мосту. Вкинуте СВР "підрив вантажівки", ніяк не може пояснити руйнації мосту.

Підірвати міст могло фсб або ЗСУ

У ЗСУ є такі можливості. Що до виконання, то немаю йявлення як то було зроблено. Але так само не мала уявлення, як потопили "Москву", або як підірвали аеродром в Сакі. Але ж зробили. Ще й красиво зробили.

Що до ФСБ. у цих було можливостей вагон і вагонетка. Мотиви, теж є. Різновекторні, але є.

1. Може хтось з фсб встиг добігти до госдепу. Підрив мосту, це таки демонстрація "доброї волі" щодо припинення війни. "Спостерігач" райдо, може чого й не побачив. Він взагалі мало що бачить, більше фантазує. Але руйнація мосту, порушила логістику південної групи військ лаптів. Суттево погіршила.

Через міст, на час або зовсім, всьо з логістикою. Через Волноваху й Мелітополь, небезпечно, бо шлях під вогневим контролем ЗСУ.

2. Може хтось з того ж ФСБ, задумав переворот. І підрив мосту, має завдання налякати всіх тих, хто останні два тижні, повірив у свою "зірку". Той же дурень кадиров, або кримінальний "авторітет" пригожин. може хтось ставив завдання, підставити російських генералів, і конкретно шойгу.

Плюгавому царю є над чим подумати. )

Трохи конспірології. Три дні тому, в мережі з'явилася "інформація". Начеб то син патрушева, може скоро стати з початку прем'єром, а після й президентом. Яка іронія, прям по стопам самого плюгавого царя. )

Не думаю, що то можливе, але от для бурління багнюки в башах та коло них, таки спричинило. Я б навіть сказала, що додало.

Прискорення плюгавим анексії територій з невизначеними кордонами, та статусом, було проігноровано або категорично заперечено світом. Це має наслідок для кремля. Наслідок, відповідальність за існуючим міжнародним правом. Саме за тим міжнародним правом, з яким і веде війну кремль.

Міжнародне право, заважає плюгавому, "розвиватися". "Розвиток" для московщини, то є - експансія, війна, анексія. Нічого іншого гнила "імперія" ніколи не вміла й так і не навчилася. У 2014 році, модель спрацювала, а в цей раз, якось не сталося. І те не сталося, поставило Кремль, в кут з якого немає виходу. Можна ще трошки полякати ЯЗ, але то вже остання спроба ескалації. Ще ж і відповідь на ту ескалацію рашка вже отримала, повне знищення арміє московщини. А тут ще й міст підірвали. може то попередження. )

От всі й притихли. Не зрозуміло відкіля загроза. Може захід наступає, може фсб веде внутрішню війну за трон. Невизначенність. )

Наостанок. Складне становище плюгавого, можна побачити в хвилі заяв прожажних "козирів" царя на заході. Тут і Меркель, і трамп, і навіть Маск.

Злі язики кажуть, що Маску, обіцяний подарунок. Російська частина МКС. Після підриву пп1 та пп2 два, плюгавою істотою, я навіть не здивуюся, що воно почало торгувати активами. Smilies

Наостанок 2. Зараз по всій країні повітряна тривога. Біснуються. Дурна надія все ж таки залякати й примусити до покори. Fuck you, тварюка.
Смотрите Соловья и Космача Светлана ?
Не думаю ,что это рационально...Так ...Для получения положительных эмоций...
Что касается версий...Пока думаю рано высказываться.
Лично мне версия "самоподрыва" нравится больше...Во-первых,потому что мост тщательно охраняется. Во-вторых,железнодорожное сообщение по данным украинских экспертов (например Жданова) уже восстановлено. Для пассажирских поездов ,но все таки...Очень похоже на рекламный ролик для кацапья.
Подождем пока.
Что же касается Райдо...Это просто попытка развести срач на форуме. Он стал любителем срачевания и с логикой у него явные проблемы. Возможно это последствия "обрашкования"...А возможно у меня началась 2корморанова болезнь".

ТИХОНЯ-3

Сообщения : 35
Дата регистрации : 23.09.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Пн Жовт 10, 2022 7:36 am

ТИХОНЯ-3 пише:
Смотрите Соловья и Космача Светлана ?
Не думаю ,что это рационально...Так ...Для получения положительных эмоций...

Вважаєте злорадство позитивною емоцією? Мене радують зовсім інші емоції. І дратують зовсім інші речі.
Ви ж самі пишите, що воні таргани. То яка різниця що вони там пишуть чи пропагандують? Маю на увазі емоційне сприйняття. Їх писанина лише проявляє внутрішні процеси на московщині. Це треба знати. Ну як на мене, а так кожен вирішує сам.
Що до солов'їва та того другого(я навіть не знаю хто то), то вони дрібні комахи. Є куди як більш мерзенні істоти. І нажаль для багатьох, вони пристойно виглядають. А як на мене, підлягають знищенню. Віддати під трибунал, так точно.

ТИХОНЯ-3 пише:Что касается версий...Пока думаю рано высказываться.
Лично мне версия "самоподрыва" нравится больше...Во-первых,потому что мост тщательно охраняется.

Корито "москва", теж мало не аби який захість. Втопло. Аеродром в Сакі, мало потужне ППО. Знищений. Наше "айкідо" сильніше. Шуткую.
Що там сталося, хтозна. Варіантів валом. Може й самі підірвали, мотиви для того є. Але те, що заявляє бастрикін, дурня.

Вчора читала двух інженерів. Поляк та чех, практично на атоми ту подію розібрали. Слухала одного пана з нашої країни. Дала б посилання, так ютуб на телефоні, живе якимось своїм окремим життям. Навіть в історії знайти не змогла.

Так от, сходяться думки на тому, що вибухів повинно було два. Ну а бо ще Боженко допоміг.

Ну то лише, інформація для роздумів. Що і як було, може колись і дізнаємося.

Цікаве інше. Московитів, наче заціпило. От просто всіх. Це до того, що вони самі не знають що й подумати. У будь якому випадку, ситуація для них паскудна.

Вчорашнє кіно з бастрикіним та плюгавим, мало на що світло пролило. Бастрикін брехав, а плюгаве робило вигляд що слухає. Подивимося, що буде на хзнєму радбезі сьогодні.

ТИХОНЯ-3 пише:Во-вторых,железнодорожное сообщение по данным украинских экспертов (например Жданова) уже восстановлено. Для пассажирских поездов ,но все таки...Очень похоже на рекламный ролик для кацапья.
Подождем пока.

Так, я теж думаю, що то кіно. Ще вчора, цистерни були на колії. А пасажирський потяг незрозуміло відкіля виходив, і куди подався.

Можна я вам дам пораду? Не слухайте жданова, арестовича і багатьох інших. Вони не експерти. Вони на роботі. У нас в країні, майже відсутня інформаційно-аналітична сфера.

Что же касается Райдо...Это просто попытка развести срач на форуме. Он стал любителем срачевания и с логикой у него явные проблемы. Возможно это последствия "обрашкования"...А возможно у меня началась 2корморанова болезнь".

Я думаю, він дуже хотів би почути, як будуть далі нищити Україну. Ну таке собі "імперія наносить удар у відповідь".

Його срачі, то роздратування. В Україні, його руська зверхність не стала перевагою, не надала високого статусу, на який він заслуговує. А втеча до московщини, ще більш над ним познущалася, бо там він відчув свою нікчемність. Він же не справжній руський тепер. Так собі, другий гатунок. Тож Україна, винна в його бідах.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор ТИХОНЯ-3 Пн Жовт 10, 2022 7:51 am

Svetik пише:
ТИХОНЯ-3 пише:
Смотрите Соловья и Космача Светлана ?
Не думаю ,что это рационально...Так ...Для получения положительных эмоций...

Вважаєте злорадство позитивною емоцією? Мене радують зовсім інші емоції. І дратують зовсім інші речі.
Ви ж самі пишите, що воні таргани. То яка різниця що вони там пишуть чи пропагандують? Маю на увазі емоційне сприйняття. Їх писанина лише проявляє внутрішні процеси на московщині. Це треба знати. Ну як на мене, а так кожен вирішує сам.
Що до солов'їва та того другого(я навіть не знаю хто то), то вони дрібні комахи. Є куди як більш мерзенні істоти. І нажаль для багатьох, вони пристойно виглядають. А як на мене, підлягають знищенню. Віддати під трибунал, так точно.

ТИХОНЯ-3 пише:Что касается версий...Пока думаю рано высказываться.
Лично мне версия "самоподрыва" нравится больше...Во-первых,потому что мост тщательно охраняется.

Корито "москва", теж мало не аби який захість. Втопло. Аеродром в Сакі, мало потужне ППО. Знищений. Наше "айкідо" сильніше. Шуткую.
Що там сталося, хтозна. Варіантів валом. Може й самі підірвали, мотиви для того є. Але те, що заявляє бастрикін, дурня.

Вчора читала двух інженерів. Поляк та чех, практично на атоми ту подію розібрали. Слухала одного пана з нашої країни. Дала б посилання, так ютуб на телефоні, живе якимось своїм окремим життям. Навіть в історії знайти не змогла.

Так от, сходяться думки на тому, що вибухів повинно було два. Ну а бо ще Боженко допоміг.

Ну то лише, інформація для роздумів. Що і як було, може колись і дізнаємося.

Цікаве інше. Московитів, наче заціпило. От просто всіх. Це до того, що вони самі не знають що й подумати. У будь якому випадку, ситуація для них паскудна.

Вчорашнє кіно з бастрикіним та плюгавим, мало на що світло пролило. Бастрикін брехав, а плюгаве робило вигляд що слухає. Подивимося, що буде на хзнєму радбезі сьогодні.

ТИХОНЯ-3 пише:Во-вторых,железнодорожное сообщение по данным украинских экспертов (например Жданова) уже восстановлено. Для пассажирских поездов ,но все таки...Очень похоже на рекламный ролик для кацапья.
Подождем пока.

Так, я теж думаю, що то кіно. Ще вчора, цистерни були на колії. А пасажирський потяг незрозуміло відкіля виходив, і куди подався.  

Можна я вам дам пораду? Не слухайте жданова, арестовича і багатьох інших. Вони не експерти. Вони на роботі. У нас в країні, майже відсутня інформаційно-аналітична сфера.

Что же касается Райдо...Это просто попытка развести срач на форуме. Он стал любителем срачевания и с логикой у него явные проблемы. Возможно это последствия "обрашкования"...А возможно у меня началась 2корморанова болезнь".

Я думаю, він дуже хотів би почути, як будуть далі нищити Україну. Ну таке собі "імперія наносить удар у відповідь".

Його срачі, то роздратування. В Україні, його руська зверхність не стала перевагою, не надала високого статусу, на який він заслуговує. А втеча до московщини, ще більш над ним познущалася, бо там він відчув свою нікчемність. Він же не справжній руський тепер. Так собі, другий гатунок. Тож Україна, винна в його бідах.
Это точно...Он "отгеноциженный" полностью....А признаться себе в том,что сам дурак страшно обидно.

ТИХОНЯ-3

Сообщения : 35
Дата регистрации : 23.09.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Пн Жовт 10, 2022 8:31 am

ТИХОНЯ-3 пише:
Это точно...Он "отгеноциженный" полностью....А признаться себе в том,что сам дурак страшно обидно.

Колись дуже давно, він люьбив ставати в позу "что имеете предложить". Типу пропонуйте, а я ще подумаю. Цікаво, на московщині, теж так можна? Бо як написав крогер, райдо став його розчаруванням року.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор ТИХОНЯ-3 Вт Жовт 11, 2022 12:11 am

Svetik пише:
ТИХОНЯ-3 пише:
Это точно...Он "отгеноциженный" полностью....А признаться себе в том,что сам дурак страшно обидно.

Колись дуже давно, він люьбив ставати в позу "что имеете предложить". Типу пропонуйте, а я ще подумаю. Цікаво, на московщині, теж так можна? Бо як написав крогер, райдо став його розчаруванням року.
Вот моим разочарованием стал сам Крогер...Но я пока корректен...

ТИХОНЯ-3

Сообщения : 35
Дата регистрации : 23.09.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор ТИХОНЯ-3 Вт Жовт 11, 2022 12:27 am

Можна я вам дам пораду? Не слухайте жданова, арестовича і багатьох інших. Вони не експерти. Вони на роботі. У нас в країні, майже відсутня інформаційно-аналітична сфера.
Посоветуйте кого слушать...Хотя я стараюсь слушать заявления официальных лиц...Насчет экспертов...Просто нет времени  искать. Хватаю то что успеваю...Понимаю что поверхностно...Но пока так.

ТИХОНЯ-3

Сообщения : 35
Дата регистрации : 23.09.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Вт Жовт 11, 2022 10:37 am

ТИХОНЯ-3 пише:
Можна я вам дам пораду? Не слухайте жданова, арестовича і багатьох інших. Вони не експерти. Вони на роботі. У нас в країні, майже відсутня інформаційно-аналітична сфера.
Посоветуйте кого слушать...Хотя я стараюсь слушать заявления официальных лиц...Насчет экспертов...Просто нет времени  искать. Хватаю то что успеваю...Понимаю что поверхностно...Но пока так.

Посилання на те що сама читаю. Константин Машовець. Він робить гарні огляди з фронту. Людин він, дуже скептична, то огляди у нього доволі об'єктивні.

https://www.facebook.com/ahmenid

На цьому акаунті, публікують огляди Тома Купера. Австрійський війсбковий єксперт.

https://www.facebook.com/rostyslav.semkiv

Олександр Коваленко, розповідає про зброю, аналізує потенціал московщини.

https://www.facebook.com/AlexanderKovalenkoUkraine

Генеральній штаб ЗСУ.

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Ще слухаю, Юрія Швеця. Багато хто каже, що він "консерва" кремля. Так, бувають у нього дивні думки. Але слухаю, бо він багато розповідає про новини зі США. Розповідає про аналітику у США. Багато цікавої інформації.

https://www.youtube.com/channel/UCb2oej0JtxlnywlqoSiHHVQ/videos

З політологів, ще слухаю Шейтельмана. В Ютубі набираю Шейтельман, і обираю що послухати.

Якщо ви зареєстрованій в Телеграм, то є декілька сторінок з поточною інформацією. В пошуку знаходите " Оперативний ЗСУ", "Реальная война", "Украинский телеграм, новости, война". Заходите на сторінку. Внизу "сповіщати" натискаєте. Коли є час можно продивлятися новини.


Останній раз редагувалося: Svetik (Вт Жовт 11, 2022 11:05 am), всього регувалося 1 раз(-и)
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Вт Жовт 11, 2022 10:40 am

Ніяка це не "ответка". Це був спланований та підготовлений удар. По "сусекам" наскребли ракети, аби примусити Україну, ЄС та США до перемовин.

Хронологія

1. Знищення гілок північного потоку.
2. На скору руку "референдум" та "анексія".
3. Заяви Меркель, трампа, маска та інших продажних потвор, про необхідність перемовин з урахуванням інтересів московщини.
4. Чисельні викиди кремля про підготовку перемовин.
5. Рішення опек+ про скорочення видобутку нафти.
6. Влаштована самодиверсия на мостошляху в Крим.
7. Удар по ТЕЦ, аби припинити поставку енергії в країни ЄС.
8. Удар по ЗАЕС. Ядерно-енергетичний тиск.
9. Звинувачення України, у підготовці диверсії на турецькому потоці. Рашка не може втратити свого єдиного справжнього лобіста.
9. Заява плюгавого про бажання підписати нову угоду про переділ впливу у світі. Проси більшого, аби отримати хоть щось.

А щось, то і є перемовини.

Припинити війну, терористична кліка кремля не може. І не з-за того що втратить морду, а тому що ЗСУ не зупиняться. А зупинити ЗСУ, у московщини, сил більше немає. Видохлася Московщина.

Тож ракетний удар як останній аргумент. Може не зовсім останній, але все до того іде.
Наостанок про глибинних. Сьогодні маски скинуті. Єдине, що надає їм радості та сил, вбивство. Вбивство не лише українців, але будь кого, кому вони люто заздрять, хто не визнає їх зверхності та  пихатості.

Я б не поділяла ту болотну нежить на руських та росіян. Вони всі без виключення руські нелюди. Деградована, брехлива, навіжена спільнота.


То я вчора писала, Сьогодні нові підтвердження, що до кров з носу, дайте перемовини.

Московщина, з ранку, продовжила свої пекельні обстріли. Примушують до перемовин.

Поки ми спали, відбулося термінове засідання ГА ООН. Голосували резолюцію московитів, щодо так званих "референдумів". ГА не підтримала.
У небендзі, істерика, що порушується устав ООН. Що голосування повинно бути таємним. Що право на плебісцит, то основа міжнародного права. Але ні, їх резолюція не пройшла.

Готується нова резолюція. Московіти хочуть протягнути "рекомендувати провести перемовини з рф".

Їм дуже потрібен папірець, за яким би вони могли верещати "даешь переговоры". Важко шантажувати світ, коли з тобою відмовляються розмовляти.

Полковнику не дзвонять, не пишуть. Полковник у відчаю. Вибір у нього - або переможець, або табакеркою по голові.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Чт Жовт 13, 2022 9:26 am

Путин торопится. И одновременно не знает, что делать.

Все пророссийские рупоры позавчера и особенно вчера кричали в один голос: мир возможен после переговоров США и РФ. Вершиной этого крика стало заявление Лаврова, что Россия готова встречаться, если Вашингтон попросит об этом. С одной стороны, россияне хотят снова продемонстрировать силу (демонстрация исключительно для россиян), пробуют сыграть на понижение рейтинга демократов накануне выборов в США и самое главное – они просто умоляют мир, чтобы их пустили за стол переговоров. Что будет, если Запад не пойдет на переговоры, в Кремле не знают и не понимают. Это, между прочим, один из ключевых моментов нынешней ситуации.

Победные реляции россиян об обстрелах пока, прежде всего, направлены на внутреннего потребителя. Там надо тушить политические амбиции ультранационалистов, которые, уже не прячась, говорят об изменении конфигурации парламента (заявление Пригожина о бездарности парламентской оппозиции) и о собственной партии (Симоньян уже даже придумала название для партии – "Правда"). Что делать с этой новой реальностью, Путин просто не понимает, он шаг за шагом сдает свои позиции единоличного лидера и альфа-самца (назначение Суровикина – из этого же разряда).

У россиян есть две важные проблемы: первая, о которой многие говорят, – количество высокоточного оружия. Существует высокая вероятность, что его относительно немного. И сейчас они выстреливают НЗ [неприкосновенный запас]. Насколько это правда – говорить трудно, но, судя по всему, большая доля истины тут есть. Вторая проблема – отсутствие смысла в этой войне. Россияне не понимают, за что они воюют. И пока смыслов не прибавляется. Именно поэтому Путину и нужны переговоры (или скорые победы, которые пока не видны на горизонте). Без этого общество потребует скорейшего окончания войны.

Путин торопится. И одновременно не знает, что делать. Он и его окружение до сих пор на 90% живут в ситуации до 24 февраля, когда они были могущественными и страшными. Проблема наша и цивилизованного мира состоит в том, что россияне до сих пор не верят в поражение. Они все еще думают, что у их руководства есть план Б и скоро этот план всем покажут. Но его нет и не может быть (страшилки о ядерном оружии не считаются). Российские элиты сейчас заняты войной как прелюдией к транзиту власти. Война – это и есть для большинства из них транзит власти. Поэтому смена Путина – это уже практически решенный вопрос. Его в старой ипостаси единоличного фюрера уже нет. В течение следующего месяца он все больше будет терять эту единоличную власть. Его, еще раз повторюсь, могут спасти только результативные переговоры.

Нам будет очень сложно в следующие недели. Единственное, что нужно помнить: такой интенсивности обстрелов они долго не вытянут.

Vadym Denysenko

Перемовини, лише відтермінують поразку плюгавого. А що до транзита, то коли в нього входять за допомоги війни, то й тразит буде кривавим.
Люди юояться бійки, але коли кордон перейдений, то мало що зупинить претендентів на трон.

Є найближче коло плюгавого, так зване "політбюро". Саме воно й керувало московською федерацією останні 22 роки. Керувало в ручному режимі, тому й мають тепер клопіт. "Політбюро" є, а системи управління немає. Коли у 1991 році, кгб зруйнував систему управління срср, то той і навернувся. Гебня захопивши владу, потурбувалася, аби на руїнах, не виникла нова система управління. Гебню, влаштовувала маріонетка на троні та подоба управлінської вертикали. 30 років проіснували, але соціальне життя, вимагає розвитку. Де немає ротації, виникає асфіксія. От всі ті кольорові революції, то наслідок соціальної асфіксії. Госдеп взагалі ні до чого. Але на московщині, розум лише побічний наслідок роботи примітивної цнс, то страх втратити владу, поперед імперського геморою біг.

От саме тому, що немає розуму, кремль прямує до кривавого транзиту влади.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Пт Жовт 14, 2022 7:56 am

Поки фсб воювало з міністерством оборони московщини, слідчий комітет бастрикіна підставив фсб й знайшов підтримку у другому ешелоні московського генштабу. Як наслідок, фсб ловить що не день не існуючих українських диверсантів, бо якось треба покращити провальну репутацію. А генштаб московщини, саботує новопризначене керівництво "спецоперації". А поміж ними бігають шавки кадиров та пригожин.
Така от боротьба за трон.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Сб Жовт 15, 2022 8:10 am

Вчора пройшов саміт СНД. Зібралися як рідні. Плюгаве було впевнене й задоволене. А потім щось пішло не так.За круглим столом, в присутності всіх делегацій, президент Такжикістану, дав прочуханки плюгавому. Сказав, що може вони й не такі великі народи як московіти, але мають свою історію, мову, культуру. А тому вимагають поваги.

І що ві\и думали, плюгаве мовчки слухало. ) Рік тому, такого навіть уявити не можна було. А тепер, сидить мовчки й слухає.

Після того, плюгаве на брифінгу зробив декілька заяв. Доволі смішний заяв.

Путин после саммита глав СНГ:

- Как только войска были отведены от Киева, украинское руководство потеряло интерес к переговорам:
- В переговорах с Байденом нет необходимости;
- По данным ФСБ, взрывчатка для подрыва Крымского моста, скорее всего, была отправлена морем;
- Если выяснится, что гуманитарные коридоры используются для терактов, то это поставит под вопрос зерновую сделку
:

Та "сделка" підпитанна окремо з московщиною, і окремо з Україною. Щоб воно там не ставило під питання, та навіть намагалося розірвати "сделку", нічого досягти не зможе.

Аби щось поставити ід питання, треба мати сили закрити чорноморську акваторію під Одесою. А сил таких, у московщини, вже не має. Ну от тільки по стариковські незадоволено бубоніти

- В данный момент мобилизовано 222 тыс. россиян;
- Мобилизационные мероприятия планируется завершить в течение двух недель;
- Необходимости в массированных ударах сейчас нет;

) Немає чим стріляти, то й необхідності немає. А коли немає чим стриляти, потрібно побільше м'яса на фронт послати.

До речі про м'ясо. Все літо, московщина намагалася створити 4 армійські корпуси. Створили тільки один, та назвали його 3-й армійський корпус. Хоч і не до кінця укомплектовали, але з великою помпою відправили на фронт. І тут сталося ой - наступ ЗСУ. Корпус розтягли на підрозділи, та почали затикати проріхи в обороні. Корпусу вже немає.

Тепер от мобіки на марші. На відміну від 3 корпусу, це взагалі не військо. Просто отара баранів.

- Введение каких-либо войск на Украину и прямое столкновение с армией РФ является опасным шагом, который может привести к катастрофе.

) Лише тиждень тому, "червоною лінією" були поставки озброєння в Україну. Але пройшов Рамштайн, і кількість і номенклатура зброї кратно збільшилися. І що ми чуємо? А нічого, окрім проведення нової "червоної лінії". r6

Я б ще звернула увагу, як далеко відступила та "червона лінія". Не лише введення іноземних військ, а й "столкновение" з лапотним військом.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор vladilen Вт Жовт 18, 2022 6:32 am


Тип — поодаль, нюхает цветочек, беседует с другим типом

...

— Это ты с ними хочешь договариваться? — заорал он Максиму в спину

...

Кругом зверье… на них самих насылать нужно…

...

Массаракш, нам нужен хотя бы один землянин на Островах, в адмиралтействе этого мерзавца… Никто не может там удержаться, никто из наших не может хотя бы вернуться и рассказать толком, что там происходит…


Это они о ком, а? Не понял юмора?  ) Ах ты сволочь, красноперая, сектантская...  Все шатаешься из помойки в помойку и думаешь на ком бы прокатиться на чужом горбу в рай?  )

vladilen

Сообщения : 2329
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Нд Жовт 30, 2022 5:11 pm

Доволі смішно чути про перемовини, коли лаптям ніхто їх не пропонує. Більш того, прямо кажуть, що вести перемовини з шантажистами та терористами не будуть.
Проблема московщини в тому, що вони докотилися до визначення "дурень не може зрозуміти що він дурень, тому що він дурень". Але...
Але до них стало доходити через дупу, що раз українці з московітами один нарід, то скоріш за все ми не здамося й не капітулюємо. Саме тому вони вдалися до шантажу західного світу.
Зерновий шантаж, енергетичний, ядерний, комариний - якось не спрацювали. То не маючи нових можливостей, лапті зайшли на друге коло. Їм чомусь здається, що на цей раз все складеться. Мабуть "обнуление" термінів президенства плюгавого, дається взнаки.
Виглядають зовсім ницо. Але пальці все ще "вечером".

"Пригожин анонсував створення в Петербурзі «ЧВК Вагнер Центру» - комплексу будівель, у якому планується розміщення центру наукових розробок та досвідченого виробництва у сфері оборони"
*****
Цікава новина.
Зрозуміло, що ні про науку, ні про виробництво не йдеться. Барижа свідомість, не потягне питання розвитку. Там лише хапужі звички.
Постає питання чому саме Пітер? І як мені думається, то про петровське "вікно в Європу".
На сьогодні, вікно заколочине, але не дуже міцно. Тож торгівля європейської частини московщини іде саме через Пітер. Хто контролює "вікно", той і контролює велику частину московщини.
Але цікаве інше. Поки так зване "політбюро" царя, веде боротьбу за транзит, пригожин з кадировим, переформатовують московщину. Переформатовують з дозволу царя. Плюгаве перестало покладатися на умовно державні інституції, чим особисто руйнує московщину.
Розмови що "царь контролює солодку парочку", них про що. Контролювати можна створений тобою режим, за допомогою державного апарату. А коли апарат перепорядковуешь під незнамо кого, то що ти можеш контролювати? Ти вже залежний.
Держава на той держава, щоб вирішувати проблеми та управління, комплексно. Навіть в авторитарних державах так. А коли вирішуються інтереси окремих чвк, то держава перетворюється на умовне Сомалі.
Тож з почином, гумова дупа.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор ТИХОНЯ-3 Вт Лист 01, 2022 6:46 pm

Svetik пише:Доволі смішно чути про перемовини, коли лаптям ніхто їх не пропонує. Більш того, прямо кажуть, що вести перемовини з шантажистами та терористами не будуть.
Проблема московщини в тому, що вони докотилися до визначення "дурень не може зрозуміти що він дурень, тому що він дурень". Але...
Але до них стало доходити через дупу, що раз українці з московітами один нарід, то скоріш за все ми не здамося й не капітулюємо. Саме тому вони вдалися до шантажу західного світу.
Зерновий шантаж, енергетичний, ядерний, комариний - якось не спрацювали. То не маючи нових можливостей, лапті зайшли на друге коло. Їм чомусь здається, що на цей раз все складеться. Мабуть "обнуление" термінів президенства плюгавого, дається взнаки.
Виглядають зовсім ницо. Але пальці все ще "вечером".

"Пригожин анонсував створення в Петербурзі «ЧВК Вагнер Центру» - комплексу будівель, у якому планується розміщення центру наукових розробок та досвідченого виробництва у сфері оборони"
*****
Цікава новина.
Зрозуміло, що ні про науку, ні про виробництво не йдеться. Барижа свідомість, не потягне питання розвитку. Там лише хапужі звички.
Постає питання чому саме Пітер? І як мені думається, то про петровське "вікно в Європу".
На сьогодні, вікно заколочине, але не дуже міцно. Тож торгівля європейської частини московщини іде саме через Пітер. Хто контролює "вікно", той і контролює велику частину московщини.
Але цікаве інше. Поки так зване "політбюро" царя, веде боротьбу за транзит, пригожин з кадировим, переформатовують московщину. Переформатовують з дозволу царя.  Плюгаве перестало покладатися на умовно державні інституції, чим особисто руйнує московщину.
Розмови що "царь контролює солодку парочку", них про що. Контролювати можна створений тобою режим, за допомогою державного апарату. А коли апарат перепорядковуешь під незнамо кого, то що ти можеш контролювати?  Ти вже залежний.
Держава на той держава, щоб вирішувати проблеми та управління, комплексно. Навіть в авторитарних державах так. А коли вирішуються інтереси окремих чвк, то держава перетворюється на умовне Сомалі.
Тож з почином, гумова дупа.
)
Проект должен показать свою эффективность...Обязательно покажет...Бабосов Пригожин отпилит. )

ТИХОНЯ-3

Сообщения : 35
Дата регистрации : 23.09.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Nataly1 Ср Лист 02, 2022 7:52 pm

Крымский Брюзга пише:Теперь, после демарша Киева, Россия вышла из сделки.
)
Как вышла, так и вошла после копняка от Эрди!

Султан Эрди, да продлятся дни его (с), только поднял брови(с) в сторону полуразложившего бункерного трупа,  как оно пролепетало, что оно пошутило.)
"Друг" Эрди показал, как надо обращаться с crazy moron.
Собственно, если кремлевский "имперец" обгадился от щелбана султана, то никакой русской Империи больше нет. 0

Nataly1

Сообщения : 407
Дата регистрации : 04.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Нд Лист 06, 2022 5:52 pm

Загибель "імперії" 314398076-2084305828435258-7516371561039614113-n

1. Територія сірого кольору, це зона впливу Китаю. Ознаки московської державності на цій території, дуже умовні. Держава начебто представлена, але частково дуже криміналізована, економічно підпорядкована Китаю. Де більше, де менше, але саме Китаю.

Китай, що до тієї території, проводить дуже цинічну політику. За гроші федерального бюджету, утримує територію.

Щодо Хабаровска та Владивостока, то там свої можливості та перспективи. Доволі непогані перспективи.

2. Вісь Тюмень- Новосибірськ-Єкатеринбурґ, теж мають гарні ресурсні, економічні, наукові  перспективи.

3. Ну і територія від Уралу на захід, то вже буде територія смути. А пригожин з кадировим, будуть новими "мініним і пожарським". Трохи жартую, з нового московського свята "народної єдності". ))

Перспективи у цієї території, дуже жахливі.

Як пише пан Володимир Горбач , бренд під назвою Росія, повинен бути зруйнований.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Вт Лист 08, 2022 11:03 pm

http://independent.mybb3.net/viewtopic.php?f=1&t=1883&p=135613&sid=a85ddeff251acb47d1a1e5a3ed44e121#p135613

На ворожому форумі, райдо залишив посилання. Послухала. Smilies

Выиграш в войне не главное, главное - выиграть мир

Ну дуже глибока думка. Особливо на фоні тотального не розуміння, що коїться навкруги. Мокшам все ще здається, що вони пруться зкріз терни до зірок, будують якийсь новий світ, але вони просто тонуть в багнюці. Вибачте, сруть і в тих своїх відходах тонуть.

Яке може бути майбутнє, коли ти навіть не розуміє де знаходишся зараз?!.. Будувати майбутнє з минулого, не враховуючи сьогодення, то казки для параноїків. В том такіх казок, чугунок і кастрюлбка. Особо сподобалось, про нову когнитивну фізику. Це прям квінтесенція маразму. У них все так. Реальність сіра, то дайте помріяти.

Взагалі то було б пофіг, аби вони до нас не лізли. Але ж не можуть не лізти. Бо їх грандіозне майбутнє повинно біти таким як минули. І то д улюблене райдо "многообразие". Ну воно так вважає, що відсутність міжнародного права, подарує світу "многообразие". Воювати будуть всі зі всіма, от і все "многообразие".

Дурням не зрозуміти, що саме міжнародне право, та недоторканність кордонів, подарували світу відносні мир та спокій. Подарували можливість соціального та технологичного розвитку. У дурнів, розуміння розвитку, так і залишилося як було років 400 тому.

Дурні вважають, що природні ресурси, то перевага в сучасному світі. Угу, то кайдани для вашого холопства. Автор відео каже, що рускіє прагнуть справедливості та свободи. І тут я погоджуся. Вони прагнуть ярма, але справедливого, що б всі разом запряжені були.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор vladilen Пн Лист 14, 2022 6:53 am

А ну-тка понеси мой чемоданчик
А ну-тка понеси мой чемоданчик
А ну-тка понеси, а ну-тка понеси
А ну-тка понеси мой чемоданчик

А ну-тка поддержи ты мой балкончик
А ну-тка поддержи ты мой балкончик
А ну-тка поддержи, а ну-тка поддержи
А ну-тка поддержи ты мой балкончик

А ну-тка попляши со мною в театре
А ну-тка попляши со мною в театре
А ну-тка попляши, а ну-тка попляши
А ну-тка попляши со мною в театре

А ну-тка приодень ты мой костюмчик
А ну-тка приодень ты мой костюмчик
А ну-тка приодень, а ну-тка приодень
А ну-тка приодень ты мой костюмчик

vladilen

Сообщения : 2329
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Вт Лист 15, 2022 12:21 pm

Дві новини з московщини.

Перша новина, зі слів власника чвк "вагннер", пригожина, він віддав наказ стратити людину. В цій історії не важливо що за людина, за що стратили. Важливий сам факт жахливої страти за наказом пригожина.

Друга новина, вимога від того ж самого пригожина, до фсб та генпрокуратури, провести розслідування щодо начебто "державної зради" мера Пітера.
Можна б було й мера стратити, але ще поки є держава. Але...

Сам факт звернення з вимогою до фсб та генпрокуратури, після зізнання в жахливому злочині, показовий. Державні інституції московщини, переходять під управління криміналу. І це без перебільшення.

Якщо ще місяць тому, можна було лише припускати втрату контролю з боку силовиків московщини, то на сьогодні, вже є факт  очевидність.

Вертикаль влади  посипалася. Працює виключно рефлекторно. А тепер ще й відверте нехтування як законом так і правоохоронною системою. Практично право авторитарної держави на "законне" насильство, у держави відібрано пройдисвітом.

Раніше таке дозволялося лише кадирову, тепер додався ще й пригожин.

А що ж влада кремлівська? А повна тиша. В бункері тиша, бо хочеться виграти війну, навіть якщо зруйнується московщина.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор ТИХОНЯ-3 Ср Лист 16, 2022 12:28 am

Svetik пише:Дві новини з московщини.

Перша новина, зі слів власника чвк "вагннер", пригожина, він віддав наказ стратити людину. В цій історії не важливо що за людина, за що стратили. Важливий сам факт жахливої страти за наказом пригожина.

Друга новина, вимога від того ж самого пригожина, до фсб та генпрокуратури, провести розслідування щодо начебто "державної зради" мера Пітера.
Можна б було й мера стратити, але ще поки є держава. Але...

Сам факт звернення з вимогою до фсб та генпрокуратури, після зізнання в жахливому злочині, показовий. Державні інституції московщини, переходять під управління криміналу. І це без перебільшення.

Якщо ще місяць тому, можна було лише припускати втрату контролю з боку силовиків московщини, то на сьогодні, вже є факт  очевидність.

Вертикаль влади  посипалася. Працює виключно рефлекторно. А тепер ще й відверте нехтування як законом так і правоохоронною системою. Практично право авторитарної держави на "законне" насильство, у держави відібрано пройдисвітом.

Раніше таке дозволялося лише кадирову, тепер додався ще й пригожин.

А що ж влада кремлівська? А повна тиша. В бункері тиша, бо хочеться виграти війну, навіть якщо зруйнується московщина.
Ну может и так...Мне кажется силовики просто сливают "державку"...Лучше что угодно чем пригожинско-кадыровский беспредел....

ТИХОНЯ-3

Сообщения : 35
Дата регистрации : 23.09.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Ср Лист 16, 2022 5:32 am

ТИХОНЯ-3 пише:
Ну может и так...Мне кажется силовики просто сливают "державку"...Лучше что угодно чем пригожинско-кадыровский беспредел....

Справа в тому, що силовиків, як загальної структури, на московщині немає. Є номінально державні структури, але у кожного свій інтерес. Як ото при царю олексію михайловичу, були воєводи, яких розпихували по містам "на кормление". Сучасні московські силовики, тех "на кормлении". Вони не функція, вони "смотрящие". От що приказано, те й виконують. БлюдутЬ, так скажемо.

Під час чеченської війни, плюгавому, для перемоги, знадобився кадиров. Що тоді, що зараз, армія у московитів, лише назва. Нанести великі руйнації, є кому. А от воювати, немає.

У війні, яку ророзпочав плюгавий, кадиров, виявився не помічником. Це не його війна, не його територія, тому порішать, він не може. А воювати не вміє. А царю треба ж на когось покладатися. Тому ставка зроблена на пригожина.

Пригожину, зараз дозволяється все. Перед ним відчиняються будь які двері. Головне, що б він приніс царю перемогу, чим врятував від ганьби. Це неможливо, але віра вона така. Особливо, коли в пастці.

Це я до того, що умовні силовики, колись примирилися з кадировим. То ж і з пригожиним змиряться.

Справа в тому, що ви праві, на московщині немає держави. Ознаки держави є, а самої держави немає. Ота сама державка. І це все що є у силовиків "на кормлении". Вони триматимуться за плюгавого, за кадирова з пригожиним. Все стерплять, будь які приниження винесуть, аби була посада. Бо де ж вони "харчеваться" будуть.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор vladilen Ср Лист 16, 2022 7:44 am



Дебил жмет на кнопку синтезатора и про кнопки поет, сшибая бабло у приличных людей. Нормальный человек на кнопки понажимал, систему составил и рад. И стремиться ему есть к чему. Дебилы путаются под ногами. Статическое недомышление химеры - целого, разъятого на части.  Жертва методологов. Дебилов-дебилдеров. То есть по сути жертва abort. А также самораб Биллов - билдеров. Повікидидывающий байдарки ради кнопок, и мечтавший пойти в ментовку вместо MS. А потом орущий "Рабы Майкрософт". Раба любви к кнопкам, а не к результату их нажатия. Папаша Флинт бы этого не одобрил. У Кинга есть эта тема. Недородили вовремя Джорджа и давай крутить буддийское колесо: этот темный - этот светлый. Если бы недородили Теда было бы тоже самое. К чертовой материм с идеями этими пройти не хотите ли?  Загибель "імперії" 1f601

Загибель "імперії" 2Q==

Эти воробьи дэбилы? Или тоже жертва abort? Невструева превратить в эту парочку. Воробей Привалов будет напрягать мозги и выяснять, кто из них кто... ) Кто-кто... капитан Флинт. Не самый славный малый. Ты, проститутка, какого лешего мозги пудришь, чтобы баксы украсть. Доктрина левая. Такого не бывает.  Либо доктрина, либо левая. А на самом деле хоть правая, хоть левая - все равно проститутка. )

vladilen

Сообщения : 2329
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Нд Груд 11, 2022 5:30 am

Якось непомітно за декілька місяців ми пройшли шлях від «вы, американские марионетки, шагу не ступите без команды из Вашингтона!» до «прекратите лупить по нам без команды из Вашингтона!»…

r6
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Svetik Нд Груд 25, 2022 8:03 am


https://www.youtube.com/watch?v=9Mu51X91C2A

Так, єдине що робить ту божевільну нежить щасливою - можливість вбивати і пихатість недорозвиненою територією.

Вбиваючи, нежить відчуває своє потойбічне життя. А велика територія компенсує злиденне існування. Ублюдочна психологія.

Доволі багато читала про денацифікацію Німеччини. Практично всі без винятку казали, що навіть не уявляли про злочини й геноцид. Хтось брехав, хтось і справді не знав, але таки здатні були зрозуміти відповідальність. Про московитів, того не скажешь. вони в масі своїй розуміють що коять дикий злочин. Розуміють, і саме тому знаходять виправдання. Вони і надалі так будуть робити, бо ментальність злочинців, то їх фундаментальне буття. От починаючи з часів первинної експансії московщини й до наших днів, саме дикунська жорстокість і є їх "путеводной звездой".

В основі їх жорстокості, багато різних комплексів на особистому рівні. Але сумарно, головна проблема, неймовірне приниження мас.

Тема велика, і коротко не опишеш.

Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Загибель "імперії" Empty Re: Загибель "імперії"

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Сторінка 1 з 2 1, 2  Наступний

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі