Новий форум


Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

Новий форум

Петро Порошенко

4 користувачів

Сторінка 3 з 4 Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Вт Жовт 13, 2020 6:15 pm

Тихоня пише:
А так то не ви влаштовували істерики що до ПЦУ?
Какие нахрен истерики кроме ваших...
И кстати....Когда римо-католики и греко-католики захотят украинского папу тогда я признаю вашу правоту....А так,сопите в трубочку...
То не ви казали, що російська історія єдино вірна?!..
Что то не припомню....
Нет российской истории,украинской истории или ямало-ненецкой истории...Есть последовательность фактов...А вот интерпретация фактов бывает российской,украинской или ямало-ненецкой...
Що до російської мови, чи не чули, що "руський мір" там, де є руська мова?
Это ваше мнение ?
Чи це не та сама ваша адекватність? Чи ваша брехня і є адекватність?
Отнюдь...Это ваша неадекватность...

1. ПЦУ... на жаль Главред, недосяжний. Процитувала б вашу істерику що до ПЦУ
2. Історія... в вашому випадку, виключно російська інтерпретація.
3. Руській мір... треба дивитися новини не лише медведчук-тв, то і будете більше знати. А "не знаю, той не було", то таки ваша і дурниця, й проблема.

І головне. Розмова почалася з того, що ви "не будете відповідати на мои "бредни". А саме на те, що ви й умовна Фаріон, граєте в гру запропоновану Московією. І воно і не треба було відповідати прямо. Оця ваша відповідь і є відповіддю... немає між вами ніякої різниці. Ваша забавка в протистояння, хто з вас більш правий, й руйнує країну.

А те що ви назвали "моєю неадекватністю", то воно лише стосовно тієї вашої руйнівної вавки. Вибачайте, шо не зочу "гратися" та руйнувати країну.

Упертість не є правотою. hgjj
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Тихоня Вт Жовт 13, 2020 7:31 pm

Svetik пише:
Тихоня пише:
А так то не ви влаштовували істерики що до ПЦУ?
Какие нахрен истерики кроме ваших...
И кстати....Когда римо-католики и греко-католики захотят украинского папу тогда я признаю вашу правоту....А так,сопите в трубочку...
То не ви казали, що російська історія єдино вірна?!..
Что то не припомню....
Нет российской истории,украинской истории или ямало-ненецкой истории...Есть последовательность фактов...А вот интерпретация фактов бывает российской,украинской или ямало-ненецкой...
Що до російської мови, чи не чули, що "руський мір" там, де є руська мова?
Это ваше мнение ?
Чи це не та сама ваша адекватність? Чи ваша брехня і є адекватність?
Отнюдь...Это ваша неадекватность...

1. ПЦУ... на жаль Главред, недосяжний. Процитувала б вашу істерику що до ПЦУ
2. Історія... в вашому випадку, виключно російська інтерпретація.
3. Руській мір... треба дивитися новини не лише медведчук-тв, то і будете більше знати. А "не знаю, той не було", то таки ваша і дурниця, й проблема.

І головне. Розмова почалася з того, що ви "не будете відповідати на мои "бредни". А саме на те, що ви й умовна Фаріон, граєте в гру запропоновану Московією. І воно і не треба було відповідати прямо. Оця ваша відповідь і є відповіддю... немає між вами ніякої різниці. Ваша забавка в протистояння, хто з вас більш правий, й руйнує країну.

А те що ви назвали "моєю неадекватністю", то воно лише стосовно тієї вашої руйнівної вавки. Вибачайте, шо не зочу "гратися" та руйнувати країну.

Упертість не є правотою.  hgjj
1. Не нужно страдать по ГФ.Я и так скажу..ПЦУ-фуфло ,в котором не было необходимости...Повторюсь. Когда католики в Украине заведут своего папу я поверю что был неправ....
2.Вы тоже имеете право на свою интерпретацию...Сможете доказать ,карты в руки.
3.Русский мир-это вхождение в состав РФ...Остальное-ваши бредни...У меня такого желания пока нет,а потому отдыхайте.
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Вт Жовт 13, 2020 7:52 pm

Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:
А так то не ви влаштовували істерики що до ПЦУ?
Какие нахрен истерики кроме ваших...
И кстати....Когда римо-католики и греко-католики захотят украинского папу тогда я признаю вашу правоту....А так,сопите в трубочку...
То не ви казали, що російська історія єдино вірна?!..
Что то не припомню....
Нет российской истории,украинской истории или ямало-ненецкой истории...Есть последовательность фактов...А вот интерпретация фактов бывает российской,украинской или ямало-ненецкой...
Що до російської мови, чи не чули, що "руський мір" там, де є руська мова?
Это ваше мнение ?
Чи це не та сама ваша адекватність? Чи ваша брехня і є адекватність?
Отнюдь...Это ваша неадекватность...

1. ПЦУ... на жаль Главред, недосяжний. Процитувала б вашу істерику що до ПЦУ
2. Історія... в вашому випадку, виключно російська інтерпретація.
3. Руській мір... треба дивитися новини не лише медведчук-тв, то і будете більше знати. А "не знаю, той не було", то таки ваша і дурниця, й проблема.

І головне. Розмова почалася з того, що ви "не будете відповідати на мои "бредни". А саме на те, що ви й умовна Фаріон, граєте в гру запропоновану Московією. І воно і не треба було відповідати прямо. Оця ваша відповідь і є відповіддю... немає між вами ніякої різниці. Ваша забавка в протистояння, хто з вас більш правий, й руйнує країну.

А те що ви назвали "моєю неадекватністю", то воно лише стосовно тієї вашої руйнівної вавки. Вибачайте, шо не зочу "гратися" та руйнувати країну.

Упертість не є правотою.  hgjj
1. Не нужно страдать по ГФ.Я и так скажу..ПЦУ-фуфло ,в котором не было необходимости...Повторюсь. Когда католики в Украине заведут своего папу я поверю что был неправ....
2.Вы тоже имеете право на свою интерпретацию...Сможете доказать ,карты в руки.
3.Русский мир-это вхождение в состав РФ...Остальное-ваши бредни...У меня такого желания пока нет,а потому отдыхайте.

) ) )

Не, я в ваші з Фаріон захопливі буцання не граю. hgjj

"А где заканчивается граница России?" - спросил Путин.
"Там, где Берингов пролив", - сообщил его юный собеседник.
"Неправильно, граница России нигде не заканчивается!" - с улыбкой сам ответил Путин под аплодисменты зала.

https://rg.ru/2016/11/24/putin-granica-rossii-nigde-ne-zakanchivaetsia.html

https://novyyforum.forum2x2.ru/t29p75-topic#1481

https://zn.ua/articles/61068

Охолоните, почитайте подумайте. Може таки дойде хоч щось.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Тихоня Вт Жовт 13, 2020 8:40 pm

Вас чем то не устраивает «Европейская хартия региональных или миноритарных языков»?...или вы не "Цэевропа" ?
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Вт Жовт 13, 2020 8:50 pm

Тихоня пише:Вас чем то не устраивает «Европейская хартия региональных или миноритарных языков»?...или вы не "Цэевропа" ?

Ага, мене не влаштовує російська інтерпретація тієї хартії, яку вам вклали в голову.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор ХТОСЬ Вт Жовт 13, 2020 8:55 pm

ото як станемо "Цэевропа", то буде вам хартия та все шо забажаєте... будєт вам і бєлка, будєт і свісток. одразу як тільки... а поки та "Цэевропа" вилами по воді.., а у хату ломиться ваша ота "Азіопа", то Петро Порошенко - Сторінка 3 Snooks.....

отож нє времья, таварістч!

ХТОСЬ

Сообщения : 683
Дата регистрации : 27.07.2020
Откуда : ЗВІДКИСЬ

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Тихоня Вт Жовт 13, 2020 9:10 pm

Svetik пише:
Тихоня пише:Вас чем то не устраивает «Европейская хартия региональных или миноритарных языков»?...или вы не "Цэевропа" ?

Ага, мене не влаштовує російська інтерпретація тієї хартії, яку вам вклали в голову.
Значит не устраивает...Ну так пишите честно как Хтось,а не виляйте ...прости Господи.
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Тихоня Вт Жовт 13, 2020 9:11 pm

ХТОСЬ пише:ото як станемо "Цэевропа", то буде вам хартия та все шо забажаєте... будєт вам і бєлка, будєт і свісток. одразу як тільки...  а поки та  "Цэевропа" вилами по воді.., а у хату ломиться ваша ота "Азіопа", то  Петро Порошенко - Сторінка 3 Snooks.....

отож нє времья, таварістч!
По крайней мере от души...хотя и глупо.
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Вт Жовт 13, 2020 9:28 pm

Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:Вас чем то не устраивает «Европейская хартия региональных или миноритарных языков»?...или вы не "Цэевропа" ?

Ага, мене не влаштовує російська інтерпретація тієї хартії, яку вам вклали в голову.
Значит не устраивает...Ну так пишите честно как Хтось,а не виляйте ...прости Господи.

) ) ) ) )

А хыба не чесна выдповыдь -"мене не влаштовує російська інтерпретація тієї хартії".

Я ж виключно за верховенство права, а воно не про інтерперетації як вам подобається. Smilies
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Тихоня Вт Жовт 13, 2020 10:28 pm

Svetik пише:
Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:Вас чем то не устраивает «Европейская хартия региональных или миноритарных языков»?...или вы не "Цэевропа" ?

Ага, мене не влаштовує російська інтерпретація тієї хартії, яку вам вклали в голову.
Значит не устраивает...Ну так пишите честно как Хтось,а не виляйте ...прости Господи.

) ) ) ) )

А хыба не чесна выдповыдь -"мене не влаштовує російська інтерпретація тієї хартії".

Я ж виключно за верховенство права, а воно не про інтерперетації як вам подобається.  Smilies
А в чем заключается российская интерпретация ?
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Нд Жовт 18, 2020 12:52 pm

Петро Порошенко - Сторінка 3 121572203-1346831045647821-5515905785802112420-n

Люди з сверзадачею, нашім виборцям не цікаві. Популізм, локшина на вуха, це цікаво. От так і живемо, від дурної думки, до ще більш зашкварної.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Вт Жовт 20, 2020 3:36 am

Представники «Європейської Солідарності» спільно з представниками інших фракцій брали участь у розробці постанови з протидії коронавірусу, яку ми маємо проголосувати у Раді. У нас розроблений альтернативний проект, але я стоятиму на позиції, що зараз треба об’єднатися. Не важливо, хто є автором постанови, треба проводити певні законодавчі рішення.

У березні Зеленський створив координаційний штаб з подолання коронавірусу і особисто його очолив. Я та лідери інших фракцій запропонували тоді без будь-яких обмежень увійти до складу цієї ради і спільно працювати, щоб подолати ризики. Нам тоді сказали: «Ми самі». У травні, оцінюючи результати роботи цього штабу, президент Зеленський наголосив: «Ми — майстри спорту міжнародного класу з подолання коронавірусу у світі». Тож ми сьогодні вимагаємо змістовних відповідей по таких питаннях:

1. Пан Зеленський, як голова цієї ради, має прозвітувати про ту роботу, яка була зроблена з березня. Не по будівництву доріг, не по дадаткових виплатах поліцейським, а по підготовці країни до викліків, що приніс коронавірус.

2. Чекаємо на звіт Зеленського і уряду, щодо коштів коронавірусного фонду, які були виведені з місцевих бюджетів, заведені у Кабмін і витрачені. 52% цих грошей закатали в асфальт за відкати на так званому «Великому будівництві доріг».

3. Чому не закупили ліки, не закупили обладнання, не забезпечили киснем, обладнанням і новими ліжками, реанімаційним обладнанням, КТ? Чому ці гроші, 4,4 млрд зокрема, витрачали на підвищення зарплати поліції і інші витрати, які аж ніяк не пов’язані з захистом людей від коронавірусу?

Вимагаємо звіт уряду, звіт МОЗ і відповідь Зеленського про діяльність цього штабу. Бо, як бачимо, час і гроші абсолютно марно втрачені.

Сьогодні прийняли рішення віддати обласним адміністраціям 570 млн, щоб ті до 1 листопада закупили кисневе обладнання, якого зараз не існує. Так влада намагається повісити відповідальність на голів ОДА і мерів і зняти її з себе. Моя команда за моїм дорученням уже 4 дні шукає і кисневі станції, і кисневі концентратори, і підрядні команди, які здатні усе це швидко розвезти. Але це точно неможливо зробити за два дні.

Я шокований, коли чую, що вони возитимуть кисень у балонах. Ми живемо у 21 столітті. Кисень у балонах — це вибухонебезпечно! Поставте станцію у кожній лікарні — матимете кисень.
Ще одне питання: чому у лікарнях Міністерства внутрішніх справ, лікарнях залізниці, прикордонників, СБУ, і врешті-решт, у «Феофанії» нема відділень, де б сьогодні госпіталізували хворих на коронавірус? Там є кисень, лікарі, чому там немає хворих на ковід, у той час, коли інші лікарні забиті вщент?

Наголошую, ситуація критична і на сході, і на заході, і у центрі України. 100% заповненість лікарень — це черги швидких, які не можуть госпіталізувати людину, це відчай матерів. Це — те, до чого призводить злочинна бездіяльність і некомпетентність влади, яка згаяла 7 місяців, замість того, щоб підготувати країну. Тому зараз треба об’єднуватись, знайти порозуміння і проголосувати спільний варіант плану протидії коронавірусу. Бо ми маємо кризу з вірусом, економічну кризу та безпекову кризу у зв’язку з агресією Росії. І на жодну з цих криз влада досі не запропонувала адекватної відповіді.

Про це Петро Порошенко сказав в ефірі програми "Свобода Слова"
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Тихоня Ср Жовт 21, 2020 6:37 pm

Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Ср Жовт 21, 2020 9:41 pm

) ) ) ) )

Серьожа Лещенко, от саме той, який продається будь-кому, хто гарно заплатить. Саме той Серьожа, якому мама пенсіонерка купила дорогущу квартиру. )

Ви б ще Дубінського процитували. v xx
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Нд Жовт 25, 2020 12:24 pm

"Я дуже сподіваюся, що ті "слуги", які були на Донбасі, почули, що про це думають наші бійці. Вони так і не зрозуміли, що мир із Росією неможливий. У таких умовах ми повинні відійти від російського зашморгу на відстань поколінь. Коли ми збережемо і зміцнимо наш власний український імунітет. Імунітет української ідентичності, який надзвичайно важливий. Боронь Боже, у процесі побудові храму нашої незалежності іти на уклін до російського шовінізму – бо знову втратимо себе. Не зможемо вирватись із тисячолітньої спіралі московського поневолення", – вважає Петро Порошенко.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Пн Лист 02, 2020 1:59 pm

В предыдущем посте было онлайн-интервью Портникова, где я сфокусировала внимание на одной теме: осточертело, честно говоря, спорить в каментах с людьми, называющими олигархами, то бизнесменов, то владельцев медиа-ресурсов, а то и просто с их точки зрения богатых.

Но тем там было несколько, одна из них - Украина и ЕС: надо ли Украине в ЕС, а то вон Британия выходит; когда Украина может рассчитывать на членство. Виталий совершенно логично там объясняет, что старт переговоров о членстве в ЕС для Украины - это вопрос 15-20-летней перспективы. И понятно почему: сначала ЕС переваривает кризис, потом присоединяет Балканы, переваривает их и только потом настает время для следующей волны присоединений. Все логично, все так, как должно быть.

Все так, как должно быть, если события идут своим чередом. Вот еще одно интервью. "Гончаренко рулит" с Порошенко. 50 минут, трудно что-то выделить. Но есть две темы о чудесах. Чудесах с моей точки зрения. Томос и безвиз. То, что произойти не могло. То, что было недостижимым. То, что было получено вопреки логике, вопреки нормальному и прогнозируемому развитию событий.

То, что было получено в режиме "Вижу цель - не вижу препятствий". Правда ведь. Как можно было добиться от глав стран ЕС голосования за безвиз в разгар кризиса с беженцами? Этого я даже представить себе не могу. А как можно было добиться, например, от депутатов Рады голосования за декларирование себя любимых?

Нет, ну правда, вы просто себе это представьте: вам надо как-то сделать так, что минимум 226 депутатов проголосовали бы за то, что они будут собственными руками заполнять декларации о том, где и сколько они получили бабла, и где они это бабло хранят. Да еще и уголовную ответственность за недостоверные сведения. Тяжело представить?

А если учесть противодействие? Вот на днях КС отменил ту самую уголовную ответственность по обращению все тех же депутатов, подставившись под дикий скандал с бог еще знает какими последствиями. А представьте, что такое было заставить депутатов проголосовать на себя эту уголовную ответственность. Что надо было сделать?

Чудо. Надо было сделать чудо. И чудо было сделано. И не одно оно.

Знаете, я стараюсь не думать о том, как продвинулась бы и чего добилась бы Украина за эти полтора года, если бы страной м дальше управлял человек, который может, который знает как и который способен выжимать из ситуации максимум и еще немного больше.

Ведь за эти полтора года Россиюшка ослабела настолько, что Азербайджан пошел на силовое решение карабахского вопроса, понимая, что Россия не может себе позволить вмешаться. Азербайджан ждал 30 лет и дождался. Были бы сейчас шансы для Украины продвинутся в решении своих вопросов? Конечно были бы. Заметьте, Россия имеет обязательства перед Арменией по ее защите - и отдельным договором и в рамках ОДКБ. Россия насрала, конечно, на свои обяхательства в привычном стиле, но не без потери лица. А ведь перед всякими дээнэрами-хуэнерами у России и вовсе никаких обязательств нет. Вы только себе представьте, где были бы мы сейчас, если бы во главе страны стоял человек, который хочет, может и достигает.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2881737048735634&id=100006981015136
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Niggi Вт Лист 03, 2020 2:34 pm

Niggi
Niggi

Сообщения : 431
Дата регистрации : 29.07.2020
Откуда : Donetsk - Vinnitsa

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Чт Лист 05, 2020 12:10 am

Петро Порошенко - Сторінка 3 123777847-976035776239599-444539698222890552-n
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор ХТОСЬ Сб Лист 07, 2020 2:47 pm

Тихоня пише:
Svetik пише:Ви що дитина. Що подобається, тому й вірите. hgjj
Нет...Ну просто истерики по поводу решения КС во время царствования Петюньки от вас не было слышно... )

https://www.youtube.com/watch?v=iD8IudVcwDE&feature=emb_rel_end

ХТОСЬ

Сообщения : 683
Дата регистрации : 27.07.2020
Откуда : ЗВІДКИСЬ

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Niggi Пн Лист 16, 2020 10:25 pm

Непрофесійність, дилетантизм, повна неспроможність зеленої влади цілком очікувано поставила країну та людей на межу національної катастрофи. Багатьох жертв можна було би уникнути, чимало життів — врятувати. Якби влада з відповідальністю і фахово поставилася до захисту від пандемії, а не закатувала ковідні гроші в асфальт за ціною, неначе коштовні метали.
Антиковідний план «Європейської Солідарності» передбачає такі вимоги:
✅ Негайно припинити витрачання коштів Фонду боротьби з Covid-19 на цілі, не пов’язані із медичними. Ми тим часом подали законопроект, який зобов’язує відновити Фонд і залишок у 27 мільярдів гривень спрямувати винятково на боротьбу з ковідом.
✅ Покарати винних у розкраданні коштів фонду Антиковід.
✅ «Двадцятка» мільярдів, вже витрачена не за призначенням, має бути повернута місцевому самоврядуванню.
✅ Застрахувати всіх медиків від Covid-19 та виплатити компенсації сім‘ям усіх померлих медиків.
✅ Виплатити обіцяні 300% доплати медикам.
✅ Забезпечити перепідготовку лікарів для недопущення критичної нестачі медичних кадрів.
✅ Відкрити для загального доступу усі відомчі лікарні, зокрема МВС, СБУ, «Укрзалізниці», Держуправління справами — знамениту «Феофанію» та інші.
✅ Мій Фонд вже уклав угоду на поставку першої партії кисневих концентраторів і кисневих станцій. Купили все, що знайшли і що можуть поставити до кінця року. Але благодійники не можуть підмінити собою державу. Вимагаємо забезпечити доступ кожного ліжка до кисню.
✅ Забезпечення хворих безкоштовними ліками.
✅ Протягом кількох тижнів — забезпечити безкоштовне тотальне тестування за прикладом Словаччини і Австрії.
✅ Слід забезпечити безкоштовними масками і засобами дезінфекції заклади охорони здоров’я та освіти, пенсіонерів і багатодітні родини.
✅ Продовжити на 2021 рік застосування податкової знижки для фізичних осіб та особливостей оподаткування юридичних осіб, які надають благодійну допомогу закладам охорони здоров’я на боротьбу з ковідом.
✅ Видатки родин на тести та лікування ковіду пропонуємо вирахувати з бази оподаткування фізичних осіб.
Найближчими днями «Європейська Солідарність» оприлюднить окремий план підтримки фізичних осіб-підприємців, малого та середнього бізнесу, які найбільшою мірою потерпають від різних карантинних обмежень.  
Всі запропоновані нами рішення мають бути ухвалені негайно, цього тижня, завтра у Верховній Раді. Влада не просто розтринькала гроші, які парламент виділив на боротьбу з ковідом. Вона згаяла час, який вже не повернути ні за які гривні, ні за які долари, ні за які євро.
Володимире Олександровичу, Ви не Кашпіровський і не Чумак. Не намагайтеся лікувати людей відосиками. Замість того, щоб смикатися і кривлятися перед камерою, треба негайно вживати термінові заходи. Ось Вам готовий план. Не придумали свого — беріть та робіть чуже. Ви не інфлуенсер з тік-току. Ви взяли на себе відповідальність за країну. І поки з Вас її ніхто ще не зняв, якось несіть цю непосильну для Вас ношу.
Зійдіть з екранів і моніторів на грішну землю і рятуйте людей. Нам усім треба протриматися до вакцини, щодо випробувань якої є оптимістичні новини.
Niggi
Niggi

Сообщения : 431
Дата регистрации : 29.07.2020
Откуда : Donetsk - Vinnitsa

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Вт Лист 24, 2020 11:29 pm

https://www.facebook.com/putin.huylo.33/posts/110487784219542?__cft__[0]=AZU3L182TMA4Lb2-fjgtsvUgehZfL3P1BBj1rqLjgd2MU7DTEGy3Z5k39JLIEqKU_6yviKYZgaXKASSUXzRw0RzI2lRM2Ex2V-pzy8iOcRJP8TXWQkMZZ94LScyMLJIGkRt-ptzb9FOllUM1wl8bQjmsxH0xy_jO3gZ9wyfV-hVGj9u4vEAKOJiZqxcRYawFU4o&__tn__=%2CO%2CP-y-R

Вас вітає Друже Ширла
В 15 році взагалі нічого не було.
Хто б що не говорив, але це будівництво для наших Воїнів зроблено з Порохом
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор ХТОСЬ Ср Лист 25, 2020 8:26 pm

Тихоня пише:
ХТОСЬ пише:ото як станемо "Цэевропа", то буде вам хартия та все шо забажаєте... будєт вам і бєлка, будєт і свісток. одразу як тільки...  а поки та  "Цэевропа" вилами по воді.., а у хату ломиться ваша ота "Азіопа", то  Петро Порошенко - Сторінка 3 Snooks.....

отож нє времья, таварістч!
По крайней мере от души...хотя и глупо.
та не так уже и глупо если принять ко вниманию ваше - даешь двуязычие!, и тут же - а зачем нужна мова, если уже есть язык? ну совсем как где то выше видел шото ваше на кшталт того, шо зачем ПЦУ если есть сабданиты"? не думаю шо вы дружище не понимаете, просто придуриваетесь...хотя и от души... но глупо.

ХТОСЬ

Сообщения : 683
Дата регистрации : 27.07.2020
Откуда : ЗВІДКИСЬ

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Нд Лист 29, 2020 1:36 pm

tZE inform
Порошенко ведет целую серию переговоров с представителями Еврокомиссии, по сохранению безвизового режима для Украины. Даже канадцев задействовал.

Наша позиция диаметрально противоположна - народ ошибся, пусть платит.

https://twitter.com/tzeinform?lang=uk

Не, у нас нарід святий, він ні за що не повинен платити, відповідати... ні-ні, хай оті "бариги", замість народу відповідають.

Вчора мала розмову про "бариг". Не лише про пана Петра, а й узагальненому "вони всі крадуть". В голові моєї співрозмовниці, перемішалося все що тільки десь почуте було. Давно позабуте за кого й на яких виборах голосувала, одне залишилося не змінним - "вони всі крадуть за кого не проголосуй". От прям таки золота формула як позбутися особистої громадянської відповідальності.

Наобирали зеленого лайна, а тепер "ми ж не знали"... та ви що? І ніхто ж не попереджав, що обираєте безграмотне, без досвіду чмо?!..

Отой безвіз, він же не тільки про подорожі громадян. Він ще і як маркер взаємовідносин з Європою. Немає безвіза, то припиняються й бізнесові, й економічні, й інвестиційні відносини. А там вже сидіть рівненько та чекайте чергового голодомору від Московії. Ті повз вас не пройдуть.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Пт Груд 11, 2020 12:53 pm

Петро Порошенко - Сторінка 3 130928546-1173386889770227-3394585744538587511-n

Петро Порошенко - Сторінка 3 130936972-1173386929770223-4876492627014376958-n

Петро Порошенко - Сторінка 3 130939036-1173386769770239-7236265944981209264-n

Петро Порошенко - Сторінка 3 130941089-1173386686436914-4821644815727483429-n

Петро Порошенко - Сторінка 3 131074013-1173386909770225-1490888875076418722-n

Яка мерзота... оббрехали, залили лайном як бетоном, людину... привели до влади зелень, без мозків й з необмеженою пристрастю до крадіжок з бюджету... країна котиться в прірву... і тут, Порох, розумна чесна людина...
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Svetik Нд Груд 20, 2020 2:16 pm

"я не буду работать с алігархом Порошенко"
Петро Порошенко, єдиний з українських президентів, який, за п'ять років, втратив 40% свого капіталу

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-12-17/ukraine-s-leader-is-being-broken-by-the-system-he-vowed-to-crush

Петро Порошенко - Сторінка 3 131920326-2762648760712769-8084748842780908547-n

Що до пана Петра, то можна пригадати слова дитячої пісеньки "хорошими делами прославится нельзя".

Нарід прагне лише смачної локшини на вуха з телевізора або мережі, та популізму побільше.

От як мені на днях сказали "Света, телевизор смотри, там "знающие люди все поясняют". От чого телевізор не пояснює, так що з допомогою казкових щуки та золотавої рибки, змінити країну неможливо.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Петро Порошенко - Сторінка 3 Empty Re: Петро Порошенко

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Сторінка 3 з 4 Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі