Новий форум


Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

Новий форум

Роздуми...

5 користувачів

Сторінка 3 з 10 Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний

Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор vladilen Пт Вер 04, 2020 11:48 pm

Що це за закарлюка опять?

Роздуми... - Сторінка 3 Be5c292b-1783-4822-87a3-c36002806b36


М.: Новое издательство, 2011. — 416 с. — (Новые границы)
ISBN 978-5-98379-146-6
Как обретают историческую генеалогию феномены современной политики и идеологии? Чья память доминирует на многоуровневом имперском и постимперском пространстве и как обеспечивается это доминирование? Что характерно для культуры памяти в посткоммунистических обществах? На эти и другие вопросы отвечают статьи профессиональных историков, собранные в очередной антологии журнала "Ab Imperio" и "Нового издательства" - сборнике «Империя и нация в зеркале исторической памяти».
Содержание
От составителей
Яель Зерубавель. Динамика коллективной памяти
Этьенн Франсуа. «Места памяти» по-немецки: как писать их историю?
Тони Джадт. «Места памяти» Пьера Нора: Чьи места? Чья память?
Рональд Григор Суни. Диалог о Геноциде: усилия армянских и турецких ученых по осмыслению депортаций и резни армян во время Первой мировой войны
Андреас Лангеноль. Общественная память после смены строя: сходства и различия между практиками памяти в посткоммунистических и постколониальных странах
Стефан Требст. «Какой такой ковер?» Культура памяти в посткоммунистических обществах Восточной Европы: попытка общего описания и категоризации
Игорь Мартынюк. Потускневшее «золото» русского зарубежья: опыт критического очерка новейшей историографии межвоенной европейской эмиграции
Сергей Маркедонов. Основной вопрос казаковедения: российская историография в поисках «древнего» казачества
Сергей Плохий. «Национализация» украинского казачества в XVII–XVIII веках
Владимир Бобровников. Насилие и власть в исторической памяти мусульманского пограничья (к новой интерпретации песни о Хочбаре)
Сергей Румянцев. Героический эпос и конструирование образа исторического врага
Виктор Шнирельман. Президенты и археология, или Что ищут политики в древности: далекое прошлое и его политическая роль в СССР и в постсоветское время


vladilen

Сообщения : 2329
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Svetik Ср Вер 16, 2020 10:17 pm

«Я частка є тієї сили, що вічно хоче зла і вічно творить благо» (Йоганн Вольфганг Гете, «Фауст»).
Люди за своєю природою є оптимістами. Пересічній людині нестерпна думка, що навколо одне лиш зло. Людина завжди заходиться шукати добро. І якщо очевидного і безсумнівного добра поруч не виявиться, виникає спокуса визнати добром частинку зла. Такого маленького, наче нешкідливого, яке говорить правильні речі і має такі лагідні очі…

Всі ми філософи (укр.- любомудри). Хочемо ми того, чи не хочемо, але Господь дав нам мізки, а основна функція мозку – це пізнання. Пізнання себе і навколишнього світу, систематизація і узагальнення фактів, які формують наш світогляд.

Приємно почуватися майже на рівних в одній компанії з Арістотелем, Сократом, Платоном, Гегелем і Бертраном Расселом.

Кожний філософ або створює власну етику, або приєднується до вже створеного іншими філософами вчення. За визначенням, етика – це філософське вчення, предметом якого є мораль, а головною проблемою є Добро та Зло. Етика дає відповідь на питання як правильно жити.
Першим виділив етику зі складу філософії Арістотель. За Арістотелем метою етики є не знання взагалі, а оцінка вчинків та їх змісту. Етика не дає рецептів поведінки на кожний день, вона дає напрямок.

Мораль (від латинського moralis - моральний; mores - звичаї) є особливою формою суспільної свідомості і видом суспільних відносин. Вона являє собою систему принципів і норм поведінки, що визначають характер відносин між людьми відповідно до прийнятих в даному суспільстві моральних цінностей: понять про добро і зло, справедливе і несправедливе, гідне і негідне. Дотримання вимог моралі забезпечується силою духовного впливу, суспільною думкою, внутрішнім переконанням та совістю людини. І тільки в деяких випадках – кримінальним кодексом.

Добро і зло є сукупністю позитивних або негативних оцінок конкретним суб’єктом вчинків і норм поведінки своїх та інших людей. Зрозуміло, що інші об’єкти природи (віруси, тварини,сніг, дощ, зірки, енергія та її прояви і т.п.) самі по собі не є добрими чи злими. Більш того. Коли ми чуємо з телевізора від якого-небудь проповідника: «Добро - це любов, Бог любить тебе!!!», - то це тільки гіпотеза.

Добро може бути абсолютним і відносним.
Абсолютне добро – це позитивне значення явищ або подій по відношенню до найвищої цінності – ідеалу. Сократ вважав, що абсолютне добро проявляє себе через совість людини. Але усе впирається у питання, а що таке ідеал? Різні філософські системи та релігії дають різні, часом суперечливі відповіді.

З відносним добром здавалося б простіше. Для конкретної людини добро – це хороше, приємне, корисне. Ось тільки люди бувають різні, наприклад, мати Тереза і Чикатило…

Припустимо, що протиріччя у розумінні добра між окремими індивідами нівелюються у людській спільноті. Що усереднене у спільноті добро є істинним для неї і для інших спільнот. Але ж і спільноти бувають різними. Якщо для переважної більшості мешканців Росії захоплення Криму та десятки тисяч вбитих і покалічених на Донбасі є добром, то для більшості українців – це зло.
Візьмемо людство в цілому. Виснаження земних надр, зміна екосистеми, інформатика та глобалізація – це добро чи зло? У мене однозначної відповіді немає.

Але повернемося до Мефістофеля. Оскільки чіткої загальноприйнятої межі між добром і злом не існує, то будь-який вчинок будь-якого державного діяча одночасно має ознаки і добра, і зла. Ми оцінюємо ці вчинки (оцінювати слова безглуздо) виходячи з того, добром чи злом це є для кожного з нас, тобто, наскільки ці вчинки сприяють задоволенню саме наших потреб, конкретизованих у нашій унікальній власній піраміді Маслоу. Що переважає: плюси чи мінуси? Звичайно, з урахуванням індивідуальної ієрархії потреб, знань і життєвого досвіду .

У суспільному житті України вибір між більшим та меншим добром не можливий. Тому ми приречені на постійний вибір меншого зла із усіх можливих. Єдине, що ми повинні робити – не ідеалізувати зло і не видавати його за добро. Хоча б для себе.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=162473485501076&id=100052152751598
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Тихоня Ср Вер 16, 2020 10:54 pm

У суспільному житті України вибір між більшим та меншим добром не можливий. Тому ми приречені на постійний вибір меншого зла із усіх можливих.
Вы в это действительно верите ? Тогда стране капец...
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Svetik Ср Вер 16, 2020 11:02 pm

Тихоня пише:
У суспільному житті України вибір між більшим та меншим добром не можливий. Тому ми приречені на постійний вибір меншого зла із усіх можливих.
Вы в это действительно верите   ? Тогда стране капец...

Чи не ви голосували, "потому что не было лучшего"?
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Тихоня Ср Вер 16, 2020 11:09 pm

Svetik пише:
Тихоня пише:
У суспільному житті України вибір між більшим та меншим добром не можливий. Тому ми приречені на постійний вибір меншого зла із усіх можливих.
Вы в это действительно верите   ? Тогда стране капец...

Чи не ви голосували, "потому что не было лучшего"?
Я не считал Вовчика злом...Я был уверен,что делаю добро...Ежели голосовать за зло (пусть и меньшее) лучше не голосовать вообще...
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Svetik Ср Вер 16, 2020 11:57 pm

Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:
У суспільному житті України вибір між більшим та меншим добром не можливий. Тому ми приречені на постійний вибір меншого зла із усіх можливих.
Вы в это действительно верите   ? Тогда стране капец...

Чи не ви голосували, "потому что не было лучшего"?
Я не считал Вовчика злом...Я был уверен,что делаю добро...Ежели голосовать за зло (пусть и меньшее) лучше не голосовать вообще...

Самообман не відміняє, що в решті ви проголосували за зло. Отут і правда, краще не ходити на вибори.

Цікаво стало, яке саме добро ви розгледіли в зеленському?
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Тихоня Чт Вер 17, 2020 12:23 am

Svetik пише:
Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:
У суспільному житті України вибір між більшим та меншим добром не можливий. Тому ми приречені на постійний вибір меншого зла із усіх можливих.
Вы в это действительно верите   ? Тогда стране капец...

Чи не ви голосували, "потому что не было лучшего"?
Я не считал Вовчика злом...Я был уверен,что делаю добро...Ежели голосовать за зло (пусть и меньшее) лучше не голосовать вообще...

Самообман не відміняє, що в решті ви проголосували за зло. Отут і правда, краще не ходити на вибори.

Цікаво стало, яке саме добро ви розгледіли в зеленському?
Самообмана? Прочитайте последний пост Niggi в ветке "Политика"...Возможно поймете...Потом побеседуем...
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Svetik Чт Вер 17, 2020 1:13 am

Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:
Вы в это действительно верите   ? Тогда стране капец...

Чи не ви голосували, "потому что не было лучшего"?
Я не считал Вовчика злом...Я был уверен,что делаю добро...Ежели голосовать за зло (пусть и меньшее) лучше не голосовать вообще...

Самообман не відміняє, що в решті ви проголосували за зло. Отут і правда, краще не ходити на вибори.

Цікаво стало, яке саме добро ви розгледіли в зеленському?
Самообмана? Прочитайте последний пост Niggi в ветке "Политика"...Возможно поймете...Потом побеседуем...

А що, Niggi не так написала? Вчора доволі маніпулятивна соціологічна група "Рейтинг", опублікувала нову соціологію. Зеленський, дуже втратив. Від булого залишилося 26%. Про повагу місцевої влади, годі й казати. Немає її. Харків, навіть не прийняв його з "робочим візитом". Той регіт, що за його спиною стоїть, то не про повагу й авторитет.

На Заході він клоун, на Московії килимок ноги витерти. Навіть Лука, зве його дурником.

Програш на місцевих виборах, а він таки відбудеться, не додасть авторитету зеленському.

Верховній Раді, довіряє лише 9% громадян. Пам'ятаєте торік, як сталися дочасні вибори в Раду? Що тоді зеленський молов? Чи не "раді не довіряють, я розпускаю Раду". Вважаєте, що йому того не нагадають?

Взагалі то, дочасні вибори Ради й президента, були б порятунком для країни.

То не треба про Niggi. Вона розумна, дуже розумна людина.

А от вам не варто, та й не личить, переводити розмову на інших, коли в самого немає відповіді.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Тихоня Чт Вер 17, 2020 2:54 am

Svetik пише:
Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:
Svetik пише:

Чи не ви голосували, "потому что не было лучшего"?
Я не считал Вовчика злом...Я был уверен,что делаю добро...Ежели голосовать за зло (пусть и меньшее) лучше не голосовать вообще...

Самообман не відміняє, що в решті ви проголосували за зло. Отут і правда, краще не ходити на вибори.

Цікаво стало, яке саме добро ви розгледіли в зеленському?
Самообмана? Прочитайте последний пост Niggi в ветке "Политика"...Возможно поймете...Потом побеседуем...

А що, Niggi не так написала? Вчора доволі маніпулятивна соціологічна група "Рейтинг", опублікувала нову соціологію. Зеленський, дуже втратив. Від булого залишилося 26%. Про повагу місцевої влади, годі й казати. Немає її. Харків, навіть не прийняв його з "робочим візитом". Той регіт, що за його спиною стоїть, то не про повагу й авторитет.

На Заході він клоун, на Московії килимок ноги витерти. Навіть Лука, зве його дурником.

Програш на місцевих виборах, а він таки відбудеться, не додасть авторитету зеленському.

Верховній Раді, довіряє лише 9% громадян. Пам'ятаєте торік, як сталися дочасні вибори в Раду? Що тоді зеленський молов? Чи не "раді не довіряють, я розпускаю Раду". Вважаєте, що йому того не нагадають?

Взагалі то, дочасні вибори Ради й президента, були б порятунком для країни.

То не треба про Niggi. Вона розумна, дуже розумна людина.

А от вам не варто, та й не личить, переводити розмову на інших, коли в самого немає відповіді.
В общем то разговор был не о Niggi и ее личности...Вы не увидели того что увидел я и просто повторили свое всегдашнее "сам дурак"...Попробуйте еще раз...Хотя это вряд ли... gbn
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Svetik Чт Вер 17, 2020 3:32 am

Тихоня пише:
В общем то разговор был не о Niggi и ее личности...Вы не увидели того что увидел я и просто повторили свое всегдашнее "сам дурак"...Попробуйте еще раз...Хотя это вряд ли... gbn

Моє питання було дуже просте.

Цікаво стало, яке саме добро ви розгледіли в зеленському?

Відповіді ви не дали, як і завжди, про що б я вас не питала. Натомість ви схопилися за образливе для вас "самообман", й подалися шукати кого б ще поперед себе пропустити. Я розумі, далеко не всі вміють чи то хочуть розповідати про себе щось відверте. Ну то й так і скажіть, "це особисте". Я зрозумію. От тільки не треба за когось ховатися, грати в загадки й удавати що ви розумніші ніж є. Ми з вами лише розмовляємо, а не боремося за статус найрозумнішого.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Тихоня Чт Вер 17, 2020 3:59 am

Svetik пише:
Тихоня пише:
В общем то разговор был не о Niggi и ее личности...Вы не увидели того что увидел я и просто повторили свое всегдашнее "сам дурак"...Попробуйте еще раз...Хотя это вряд ли... gbn

Моє питання було дуже просте.

Цікаво стало, яке саме добро ви розгледіли в зеленському?

Відповіді ви не дали, як і завжди, про що б я вас не питала. Натомість ви схопилися за образливе для вас "самообман", й подалися шукати кого б ще поперед себе пропустити. Я розумі, далеко не всі вміють чи то хочуть розповідати про себе щось відверте. Ну то й так і скажіть, "це особисте". Я зрозумію. От тільки не треба за когось ховатися, грати в загадки й удавати що ви розумніші ніж є. Ми з вами лише розмовляємо, а не боремося за статус найрозумнішого.
Отнюдь,душа моя...Я просто предложил вам пост в котором есть ответ на поставленный вами вопрос. Вы не захотели его найти и сразу же "перешли в наступление"...
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Тихоня Чт Вер 17, 2020 8:40 am

Не получилось...Помогаю...
...Зеленський залишається лідером симпатій українських виборців тільки тому, що в соціологічних опитуваннях він, як і раніше, конкурує з колишніми учасниками виборів президента. Але варто з'явитися новій людині - а в українських умовах такі гравці обов'язково з'являються ближче до виборів глави держави - як Зеленський негайно перетвориться на аутсайдера виборчої кампанії, буде значно поступатися навіть тим, кого він випереджає сьогодні...
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Svetik Чт Вер 17, 2020 12:47 pm

Тихоня пише:Не получилось...Помогаю...
...Зеленський залишається лідером симпатій українських виборців тільки тому, що в соціологічних опитуваннях він, як і раніше, конкурує з колишніми учасниками виборів президента.  Але варто з'явитися  новій людині - а в українських умовах такі гравці обов'язково з'являються ближче до виборів глави держави - як Зеленський негайно перетвориться на аутсайдера виборчої кампанії, буде значно поступатися навіть тим, кого він випереджає сьогодні...

а-а... так то ви постидалися чесно відповісти, що продовжите пошук "добра"... сумно, ви ж наче розумна людина, гарно начитана, і такий, м'яко кажучи, дивний спосіб обирати керівництво країни.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор vladilen Чт Вер 17, 2020 1:47 pm



Не пиличь. Не говори ничего. Да, опыты с волками показали, что смешивание не приводит к образованию новой традиционной структуры. Но, вы забыли упомянуть, что другие опыты с детьми показывают, что изначально этой традиционной структуры в сознании у человека нет - вы ее и запиливаете в это сознание. Поэтому Йоську и натравили на новое общество, формирующееся на глазах у изумленных экспериментаторов. Поэтому и пиарите его непрерывно. Жаба задушила, так и скажите. Конечно, если столкнуть две "традиционные структуры" c несовместимой прошивкой, то наступит трындец. Однако это ничего еще не значит. Измени прошивку - и прекрасно все совместится. Я уже о не говорю о качестве данных прошивок и ориентации их на регресс.  


"Каждое научное открытие, которое может быть реализовано, обязательно будет реализовано. С этим принципом трудно спорить, хотя и здесь возникает целый ряд оговорок. А вот как поступать с открытием, когда оно уже реализовано? Ответ: держать его последствия под контролем. Очень мило. А если мы не предвидим всех последствий? А если мы переоцениваем одни последствия и недооцениваем другие? Если, наконец, совершенно ясно, что мы просто не в состоянии держать под контролем даже самые очевидные и неприятные последствия? Если для этого требуются совершенно невообразимые энергетические ресурсы и моральное напряжение? (Как это, кстати, и случилось с Массачусетской машиной, когда на глазах у ошеломленных исследователей зародилась и стала набирать силу новая нечеловеческая цивилизация Земли.)
   Прекратить исследование! — приказывает обычно в таких случаях Мировой Совет.
   Ни в коем случае! — провозглашают в ответ экстремисты. — Усилить контроль? Да. Бросить необходимые мощности? Да. Рискнуть? Да! В конце концов, "кто не курит и не пьет, тот здоровеньким умрет" (из выступления патриарха экстремистов Дж. Гр. Пренсона). Но никаких запретов!"

И утешают сварагенных ими же зомби: если, мол, хорошо воспитать это зомби, то оно может стать даже гением, главное, чтобы все было в подконтрольном обчистве тихо. Да как же оно станет гением, если по вашему же утверждению у него наглухо отбито критическое мышление? Лохотронщики чертовы. КренделИ. :)

Есть такой распространенный мем: "Пирамида Маслоу". Никакой такой пирамиды конечно нет - это просто слегка приукрашенная "Пирамида Капитализма", картинка которой есть в интернетах. Пирамидальное мышление действует только на трех первых этажах эволюции, что личной, что социальной. Над ними есть еще как минимум 4 скрытых этажа (как в институте НИИЧАВО у Стругацких), в итоге всего 7 таких этажей:

1 этаж - фактически животное состояние: чистая приматическая пентада.

2 этаж - приматическая пентада сдобренная идеологией, поклонением парадигмльному бонусу (деньгам в нашем случае). Вся эта гидность-достоинство и так далее.

3 этаж - человек начинает интересоваться чем-то большим, чем просто бонус: конкретными науками, нью-эйджем, философией и т.п.

Вот эти три этажа охватывают "Пирамиду Маслоу", а дальше начинается самое интересное:

4 этаж - осознание стайных механизмов, на которых базируется мышление на предыдущих трех этажах, естественно это освобождает сознание от власти афторитета, каким бы он не был, от преклонения перед социальными тотемами. Пирамидальное мышление, естественно, исчезает. Возникает понимание механизмов работы третьей сигнальной и последствий ее прошивки теми или иными кодами. На этом этапе дорожки расходятся. Одни записываются в т.н. "темные", а другие - в "светлые" (пресловутые "Дозоры" об этом написаны). Одни считают, что нужно окончательно дебилизировать массы, потому что из них все равно ничего не получится, а другие полагают обратное.

5 этаж - это когда диамат на четвертом этаже постепенно переходит в истмат на 5-ом. Возникает широкая историческая панорама, осознается роль стайных механизмов профанации в истории, сложностей исторического процесса и проклевываются глыбоко эволюционные представления. Когда становится понятно, что эволюционирует разум, а не что-то другое. Что же касается биологической эволюции, то она заключается в создании и уничтожении биологических и социальных "коконов" для разума. Если кокон становится неподходящим - он либо отбрасывается, либо консервируется до лучших времен. Когда условия среды позволят его снова задействовать.

6 этаж - это эволюция в направлении этики, когда все предыдущее подчиняется неким этическим императивам. Автор книги по эволюции этики (потом найдем это фееричное чтиво) так и написал: "сегодня эти вещи понимает всего несколько человек на планете" - это говорит о том, насколько глыбоко засело человечество в этой пирамиде Маслоу. И неизвестно, выберется из нее или нет.

7 этаж - это будда, аятоллы и прочие аналоничного плана перцы, подобравщиеся до пределов личной эволюции и интересующиеся лишь подстегиванием эволюции социальной, а том же направлении, в котором происходит эволюция индивидуальная (полный аналог биогенетического закона в биологии).

Что там дальше - никто не знает, так как по идее дальше наступает сворачивание сознания, и самозамыкание его на самое себя (примерно как вот в этом фильме Йохханссона). Но вряд ли эволюция на этом заканчивается. Скорее всего за этим наступает новый виток диалектической спирали, только на более высоком уровне.

Ну а вот это и есть пресловутая "бомж-пирамида Маслоу".

Роздуми... - Сторінка 3 DOsEnivW0AEnZnR

Ну или так: :)

Роздуми... - Сторінка 3 Fec9ed1d9705


Останній раз редагувалося: vladilen (Чт Вер 17, 2020 6:09 pm), всього регувалося 9 раз(-и)

vladilen

Сообщения : 2329
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Тихоня Чт Вер 17, 2020 2:03 pm

Svetik пише:
Тихоня пише:Не получилось...Помогаю...
...Зеленський залишається лідером симпатій українських виборців тільки тому, що в соціологічних опитуваннях він, як і раніше, конкурує з колишніми учасниками виборів президента.  Але варто з'явитися  новій людині - а в українських умовах такі гравці обов'язково з'являються ближче до виборів глави держави - як Зеленський негайно перетвориться на аутсайдера виборчої кампанії, буде значно поступатися навіть тим, кого він випереджає сьогодні...

а-а... так то ви постидалися чесно відповісти, що продовжите пошук "добра"... сумно, ви ж наче розумна людина, гарно начитана, і такий, м'яко кажучи, дивний спосіб обирати керівництво країни.
Абсолютно нечего мне стесняться....Даже Пердников не стесняется этого признавать...Пока надежда еще есть...Народ должен выбрать лидера объединяющего страну...Хотя да...Он должен сначала появиться...Пока не вижу...Пока только раскол,лелеемый Педрито. Это очень плохо. Ну будем посмотреть.
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Svetik Чт Вер 17, 2020 2:14 pm

Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:Не получилось...Помогаю...
...Зеленський залишається лідером симпатій українських виборців тільки тому, що в соціологічних опитуваннях він, як і раніше, конкурує з колишніми учасниками виборів президента.  Але варто з'явитися  новій людині - а в українських умовах такі гравці обов'язково з'являються ближче до виборів глави держави - як Зеленський негайно перетвориться на аутсайдера виборчої кампанії, буде значно поступатися навіть тим, кого він випереджає сьогодні...

а-а... так то ви постидалися чесно відповісти, що продовжите пошук "добра"... сумно, ви ж наче розумна людина, гарно начитана, і такий, м'яко кажучи, дивний спосіб обирати керівництво країни.
Абсолютно нечего мне стесняться....Даже Пердников не стесняется этого признавать...Пока надежда еще есть...Народ должен выбрать лидера объединяющего страну...Хотя да...Он должен сначала появиться...Пока не вижу...Пока только раскол,лелеемый Педрито. Это очень плохо. Ну будем посмотреть.

Вибачте, але ви пишете дурниці. Не обирають лідера роблячи ставку на бог зна кого, а би тільки відповідало вашому розумінню "добра".

До речі про "добро". А що саме ви під тим добром розумієте?
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Тихоня Чт Вер 17, 2020 2:27 pm

Svetik пише:
Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:Не получилось...Помогаю...
...Зеленський залишається лідером симпатій українських виборців тільки тому, що в соціологічних опитуваннях він, як і раніше, конкурує з колишніми учасниками виборів президента.  Але варто з'явитися  новій людині - а в українських умовах такі гравці обов'язково з'являються ближче до виборів глави держави - як Зеленський негайно перетвориться на аутсайдера виборчої кампанії, буде значно поступатися навіть тим, кого він випереджає сьогодні...

а-а... так то ви постидалися чесно відповісти, що продовжите пошук "добра"... сумно, ви ж наче розумна людина, гарно начитана, і такий, м'яко кажучи, дивний спосіб обирати керівництво країни.
Абсолютно нечего мне стесняться....Даже Пердников не стесняется этого признавать...Пока надежда еще есть...Народ должен выбрать лидера объединяющего страну...Хотя да...Он должен сначала появиться...Пока не вижу...Пока только раскол,лелеемый Педрито. Это очень плохо. Ну будем посмотреть.

Вибачте, але ви пишете дурниці. Не обирають лідера роблячи ставку на бог зна кого, а би тільки відповідало вашому розумінню "добра".

До речі про "добро". А що саме ви під тим добром розумієте?
Что касается "добра" уже сказано ранее. Ну вам конечно позволено тупить при великой любви к мразехряку...
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Svetik Чт Вер 17, 2020 2:55 pm

Тихоня пише:
Что касается "добра" уже сказано ранее.  Ну вам конечно позволено тупить при великой любви к мразехряку...

Нічого ви не казали прямо. Ви бігаєте від відповіді, як чорт від ладану. І те мабуть тому, що розумієте, що відповідь та, проявить ваше не бажання розбудовувати Україну. Малоросія, руській мір, то ваші улюблені граблі.

Да, Порошенко, ви ненавидите лише тому, що зруйнував оту вашу совкову мрію про інтернаціональне "братерство". Отой вашій советський домострой - "бьет, значит любит".

Ну та, руській мір саме такий, підступний та брехливий. Тому й гідність для вас гидота.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Тихоня Чт Вер 17, 2020 3:08 pm

Svetik пише:
Тихоня пише:
Что касается "добра" уже сказано ранее.  Ну вам конечно позволено тупить при великой любви к мразехряку...

Нічого ви не казали прямо. Ви бігаєте від відповіді, як чорт від ладану. І те мабуть тому, що розумієте, що відповідь та, проявить ваше не бажання розбудовувати Україну. Малоросія, руській мір, то ваші улюблені граблі.

Да, Порошенко, ви ненавидите лише тому, що зруйнував оту вашу совкову мрію про інтернаціональне "братерство". Отой вашій советський домострой - "бьет, значит любит".

Ну та, руській мір саме такий, підступний та брехливий. Тому й гідність для вас гидота.
Шо ж вас так колбасит,душа моя.....
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Svetik Чт Вер 17, 2020 3:17 pm

Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:
Что касается "добра" уже сказано ранее.  Ну вам конечно позволено тупить при великой любви к мразехряку...

Нічого ви не казали прямо. Ви бігаєте від відповіді, як чорт від ладану. І те мабуть тому, що розумієте, що відповідь та, проявить ваше не бажання розбудовувати Україну. Малоросія, руській мір, то ваші улюблені граблі.

Да, Порошенко, ви ненавидите лише тому, що зруйнував оту вашу совкову мрію про інтернаціональне "братерство". Отой вашій советський домострой - "бьет, значит любит".

Ну та, руській мір саме такий, підступний та брехливий. Тому й гідність для вас гидота.
Шо ж вас так колбасит,душа моя.....

Не люблю брехунів, негідників, підлоту. А ще не хочу опинитися в вашому руському мІрІ. Гулагівський смітник, зовсім не те, про що я мрію.

Тихоня пише:"мразехряку"...

А вас чому колбасить?
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Тихоня Чт Вер 17, 2020 3:31 pm

Svetik пише:
Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:
Что касается "добра" уже сказано ранее.  Ну вам конечно позволено тупить при великой любви к мразехряку...

Нічого ви не казали прямо. Ви бігаєте від відповіді, як чорт від ладану. І те мабуть тому, що розумієте, що відповідь та, проявить ваше не бажання розбудовувати Україну. Малоросія, руській мір, то ваші улюблені граблі.

Да, Порошенко, ви ненавидите лише тому, що зруйнував оту вашу совкову мрію про інтернаціональне "братерство". Отой вашій советський домострой - "бьет, значит любит".

Ну та, руській мір саме такий, підступний та брехливий. Тому й гідність для вас гидота.
Шо ж вас так колбасит,душа моя.....

Не люблю брехунів, негідників, підлоту. А ще не хочу опинитися в вашому руському мІрІ. Гулагівський смітник, зовсім не те, про що я мрію.

Тихоня пише:"мразехряку"...

А вас чому колбасить?
Человек не любящий то о чем вы гутарите ни когда не свяжется с "поросятами"....
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Svetik Чт Вер 17, 2020 3:49 pm

Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:
Что касается "добра" уже сказано ранее.  Ну вам конечно позволено тупить при великой любви к мразехряку...

Нічого ви не казали прямо. Ви бігаєте від відповіді, як чорт від ладану. І те мабуть тому, що розумієте, що відповідь та, проявить ваше не бажання розбудовувати Україну. Малоросія, руській мір, то ваші улюблені граблі.

Да, Порошенко, ви ненавидите лише тому, що зруйнував оту вашу совкову мрію про інтернаціональне "братерство". Отой вашій советський домострой - "бьет, значит любит".

Ну та, руській мір саме такий, підступний та брехливий. Тому й гідність для вас гидота.
Шо ж вас так колбасит,душа моя.....

Не люблю брехунів, негідників, підлоту. А ще не хочу опинитися в вашому руському мІрІ. Гулагівський смітник, зовсім не те, про що я мрію.

Тихоня пише:"мразехряку"...

А вас чому колбасить?
Человек не любящий то о чем вы гутарите ни когда не свяжется с "поросятами"....

Угу, обере зелень, а після ще яку гидоти.

Досить мені писати про ваші фейкові уяви про Пороха. На сьогодні вони вже розвінчані, як що де й живуть, то у ваших бажаннях та хворобливих фантазіях. Труїться й надалі своїми пустими образами, руським міром, інтернаціоналом.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Тихоня Чт Вер 17, 2020 4:09 pm

Svetik пише:
Тихоня пише:
Svetik пише:
Тихоня пише:
Svetik пише:

Нічого ви не казали прямо. Ви бігаєте від відповіді, як чорт від ладану. І те мабуть тому, що розумієте, що відповідь та, проявить ваше не бажання розбудовувати Україну. Малоросія, руській мір, то ваші улюблені граблі.

Да, Порошенко, ви ненавидите лише тому, що зруйнував оту вашу совкову мрію про інтернаціональне "братерство". Отой вашій советський домострой - "бьет, значит любит".

Ну та, руській мір саме такий, підступний та брехливий. Тому й гідність для вас гидота.
Шо ж вас так колбасит,душа моя.....

Не люблю брехунів, негідників, підлоту. А ще не хочу опинитися в вашому руському мІрІ. Гулагівський смітник, зовсім не те, про що я мрію.

Тихоня пише:"мразехряку"...

А вас чому колбасить?
Человек не любящий то о чем вы гутарите ни когда не свяжется с "поросятами"....

Угу, обере зелень, а після ще яку гидоти.

Досить мені писати про ваші фейкові уяви про Пороха. На сьогодні вони вже розвінчані, як що де й живуть, то у ваших бажаннях та хворобливих фантазіях. Труїться й надалі своїми пустими образами, руським міром, інтернаціоналом.
) ) ) )
https://ukranews.com/ua/news/605827-poroshenko-v-82-razy-zbilshyv-dokhid-za-2018
Тихоня
Тихоня

Сообщения : 566
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Svetik Чт Вер 17, 2020 4:42 pm

Тихоня пише:

) ) ) )
https://ukranews.com/ua/news/605827-poroshenko-v-82-razy-zbilshyv-dokhid-za-2018

Калькулятором користуватися вмієте? Скористайтеся.

Взагалі, для таких зашорений як ви, оті дурниці й пишуть. Коли мені такі дурниці, розповідає мій хрещеник, я розумію, він ще дитина. У вашому випадку, то вже дурість довічна.
Svetik
Svetik

Сообщения : 2459
Дата регистрации : 30.07.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор vladilen Чт Вер 17, 2020 7:20 pm

И вот, темненькие пытаются прикинуться светленькими, маршируя на глазах офонаревшей публики под флагом Капицы, чтобы ПРОКАТИТЬСЯ... Ибо одну пирамидку нужно заменить на другую. :)



:)

Нехай катаются, как никак, а все равно прогресс. :)



:)

Новообращенная прелестная машихаистка:



:)

"...то, что представилось их взглядам за исчезнувшей стеной, потрясло даже их. Что угодно, только не это ожидали они увидеть в недрах... враждебного им царства зла.
А увидели они большой круглый стол, накрытый белой скатертью и... огромный пузатый самовар ... Запахи крепкого свежего чая, ванили и свежей сдобы носились над этим удивительным столом, и теперь уже двуглавому Юлу пришла очередь задерживать дыхание и хвататься за свои носы.
Невысокий человек с пышной седой шевелюрой... встал, отодвинув стул.
— Здравствуйте, соотечественники, — произнес он приятным бархатным голосом. — Наконец-то вы явились. А я жду вас уже более тысячи лет."

:)

vladilen

Сообщения : 2329
Дата регистрации : 10.08.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Роздуми... - Сторінка 3 Empty Re: Роздуми...

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Сторінка 3 з 10 Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі